Právě je čtv 28. bře 2024 18:57:44

News News of Archiv kanceláře

Site map of Archiv kanceláře » Fórum : Archiv kanceláře

Sem budou přesunovány neaktuální příspěvky.

Vzhled fóra

Vážení uživatelé, nějak jsme nestihli léto, takže se omlouváme za kvetoucí třešně. Nestíháme stále, takže bude už rovnou podzim.
Read more : Vzhled fóra | Zobrazení : 5161 | Odpovědi : 0


Oznámení - převod fóra

Vážení uživatelé a návštěvníci,
vzhledem l rozrůstající se databázi fóra ji v nejbližších dnech budeme převádět na rychlejší typ hostingu. Po dobu převodu bude fórum kratší dobu (v řádu desítek minut) nedostupné, za což se omlouváme.

Stejně tak se omlouváme za dnešní několik desítek minut trvající výpadek dostupnosti fóra - první pokus o převod se nepodařil.

Administrátoři Ivana + Jiho

Aktualizace: Hotovo, převedeno.
Read more : Oznámení - převod fóra | Zobrazení : 5830 | Odpovědi : 1


Anketa - připadá vám fórum přehledné?

Zajímá mě, jak přehledné vám fórum připadá. Nesnadné hledání je vlastností všech velkých fór, která mají mnoho příspěvků a tady už jich je dost. Zároveň uvítám všechny vaše návrhy na zpřehlednění óra a na zlepšení funkcí hledání.
Read more : Anketa - připadá vám fórum přehledné? | Zobrazení : 8673 | Odpovědi : 3


Funkce Oblíbená témata

V sekcvích Klub a Biozahrada jsem zapnula zobbrazování Oblíbené, které zobrazuje oblíbená témata. O tom, které téma je oblíbené rozhoduje systém. Napište mi, jestli je vám to k něčemu užitečné - když tak bych to zase vypnula. Mě osobně to připadá spíše k ničemu.

Zapne se to když kliknete na jméno celého fóra (tj. Biozahrada, Klub na zelené liště).
Read more : Funkce Oblíbená témata | Zobrazení : 5206 | Odpovědi : 0


Nové téma Pěstování rostlin

Pro zpřehlednění a usnadnění hledání jsem vytvořila nové téma Pěstování rostlin. V tématu Rostliny zůstaly jen jednotlivé druhy. Do nového tématu o pěstování jsem přesunula i vlákna z tématu Biozahrada obecně, která tam patří.

Do tématu Rostliny jsem doplnila Seznam všech druhů, aby se tady lépe hledalo.
Read more : Nové téma Pěstování rostlin | Zobrazení : 4860 | Odpovědi : 0


Fórum má nové moderátory

S radostí oznamujeme, že fórum má nové moderátory.
Od 28. března je moderátorem bobek a od dnešního dne Kohant a sklenka.
Read more : Fórum má nové moderátory | Zobrazení : 5955 | Odpovědi : 1


Úpravy na webhostingu

Upozorňujeme uživatele na možné občasné výpadky v důsledku probíhajících úprav na webhostingu savana. Výsledkem by mělo být zlepšení dostupnosti diskusního fóra. Plánované úpravy by měly trvat několik následujících dní.
Děkujeme za pochopení.
Read more : Úpravy na webhostingu | Zobrazení : 5007 | Odpovědi : 0


Počasí

Možná budu považován za kverulanta, ....... ale já už chci od 1.3. meteorologické
a od 20.3. i astronomické ......jaroooooooooooooo......(i na background :? )

Yaw

P.S. Admine případně to zařaď do jiného vlákna
Read more : Počasí | Zobrazení : 21722 | Odpovědi : 10


Překlad tlačítek na fóru

Další změna, doufejme že i pro vás k lepšímu: tlačítka na fóru už jsou česky. Takže PM (Private Message) už je SZ (Soukromá Zpráva), New Topic je Nové téma a tak dál... :)

Konečně! To to trvalo!!! ;)

(Pokud někde najdete chybu, dejte prosím vědět.)
Read more : Překlad tlačítek na fóru | Zobrazení : 4626 | Odpovědi : 0


Drobné vylepšení možností vkládat

Přidal jsem možnost vkládat vycentrovaný text:
vycentrováno

a taky vkládat video z YouTube:


Tak si to užijte! :lol:
Read more : Drobné vylepšení možností vkládat | Zobrazení : 24951 | Odpovědi : 12


 

Přihlásit se


Statistiky

Celkem příspěvků 8678 • Celkem témat 1191 • Celkem členů 933

cron