Právě je čtv 28. bře 2024 22:32:36

News News of Archiv pokecu

Site map of Archiv pokecu » Fórum : Archiv pokecu

Vánoce a tak

Budu dělat nervové sušenky. Nějak je toho zase hodně.
Read more : Vánoce a tak | Zobrazení : 11599 | Odpovědi : 2


léto - podzim 2012

Na to že mi ptáci sklidí arónii těsně před nosem jsem si už zvykl. Ale letos mi navíc fialově po...li celé čelní sklo auta. Nejsem vztahovačný ale tohle už je výsměch :-) Asi začnu hledat tu vzduchovku po dědovi, ze mně si nikdo p...l dělat nebude :-)
Read more : léto - podzim 2012 | Zobrazení : 40767 | Odpovědi : 12


Je jaro

Tak jsem dneska projevila touhu vzít si křišťálovou kouli a trochu si zavěštit. Předpovídám, že v nejbližší době, nejspíše zítra nebo pozítří, napíše příspěvek nejnovější člen fóra Julian, známý spammer a astroturf. Bude to někam do sekce "Kde sehnat" nebo někam podobně a bude doporučovat poptávkový systém asi takto nějak:
Hele já jsem sice neřešil přesně tohle, ale scháněl jsem pár jiných věcí a podařilo se mi alespoň část tady těch specialitek sehnat na poptávkových ...
Read more : Je jaro | Zobrazení : 36778 | Odpovědi : 11


Klíšťata

Dobrý den,
blíží se teplé dny a s nimi opět hrůza z klíšťat. 2x už jsem bojovala s borelií, můj přítel jednou, ale vzácnou formou, takže byl přes měsíc hospitalizován. Dost jsem o věci přemýšlela, zejména co v přírodě ubylo, že jich je čím dál víc. Napadlo mne, že rapidně ubyly hrabaví ptáci, koroptve, bažanti. Jelikož máme také ekologickou zahradu, tedy biozahradu, snažím se o přirozený způsob likvidace těchto nezvaných hostů. Prosím proto uživatele biozahrad, ...
Read more : Klíšťata | Zobrazení : 6503 | Odpovědi : 0


Zima 2012 - to je kosa

Co u vás kvete? V Brně nám kvetou talovíny a sněženky mají poupata. Už byly viděny i kvetoucí sněženky.
Read more : Zima 2012 - to je kosa | Zobrazení : 34610 | Odpovědi : 10


Zima 2012 - to je kosa

Koukám že nemáte kde kecat o počasí.
Read more : Zima 2012 - to je kosa | Zobrazení : 17593 | Odpovědi : 7


Podzim 2011

Dovoluji si připomenout že je nejvyšší čas na vrácení semen do Gengelu.

A z jiného soudku. Potřeboval bych zastínit úly nějakými stálezelenými keři aby nebyly příliš na očích případným vandalům. Chce to něco co vyroste cca 2 metry, takže třeba dřišťál je pro tento účel moc malý, zimostráz zase roste moc pomalu... Napadá mne ptačí zob a cesmína. Máte nějaké další nápady ?
Typy na "funerální flóru" neberu :-) ...
Read more : Podzim 2011 | Zobrazení : 45711 | Odpovědi : 23


Jak zvládáte zahradu?

Ahoj, mám dotaz, jak zvládáte péči o zahradu - hlavně jestli máte zahradu u domu nebo mimo. Jde mi o to, že zahrádka u baráku nebude pro mě plně realizovatelná, něco tu roste, ale většina zeleniny spíš ne. Tak by mě zajímalo, jestli a jak zvládáte zahrádku, pokud ji máte mimo domov - a taky jak daleko je. A kolik času na zahradě asi tak strávíte?
Přemýšlím, že bych si něco pronajmula, ale je to ...
Read more : Jak zvládáte zahradu? | Zobrazení : 8819 | Odpovědi : 3


Problém s volajícími prodejci na mobil

Mám takový problém ohledně osob volajících na můj mobil. Telefon je nejen osobní, ale i firemní. Někdo zavolá a představí se, například Novák z firmy Konzilta s.r.o. Protože se může jednat o nabídku práce tak jsem trpělivá a zdvořilá. V poslední době se z takových hovorů ovšem vyvine v řadě případů nějaká šmela, například slevomat nebo volání za 50% tarif. Potřebovala bych volající rozdělit do dvou kategorií (zákazník-chcitvojeprachy) už v začátku, protože často se mi ...
Read more : Problém s volajícími prodejci na mobil | Zobrazení : 22591 | Odpovědi : 7


Ropný zlom

Chtěl jsem tento odkaz dát na Permaweb kde bývala dikuzní skupina "Ropný zlom" ale už tam není, ani mnohé další ...
Nechci to zlehčovat ale podívejte jakej se dá udělat mumraj i bez ropy. Doporučuji shlédnout celé.
Read more : Ropný zlom | Zobrazení : 9093 | Odpovědi : 3


 

Přihlásit se


Statistiky

Celkem příspěvků 8678 • Celkem témat 1191 • Celkem členů 933

cron