Právě je čtv 28. bře 2024 19:49:49

News News of Archiv klubu

Site map of Archiv klubu » Fórum : Archiv klubu

Již neaktuální příspěvky.

Cannabizz Prague 2010

Cannabizz Prague je první ročník mezinárodního konopného veletrhu v České republice, který právě probíhá v termínu 17. – 19. září 2010 v populárních prostorách hal Thámova v pražském Karlíně.

http://www.undergroundcity.cz/party/137 ... ague-2010/
Read more : Cannabizz Prague 2010 | Zobrazení : 6814 | Odpovědi : 0




Výsadba lesních stromků 27-28. 3.

Zdravím Biozahradníky! Hodila by se mi pomoc pár lidiček při výsadbě lesních stromků, termín 27-28 březen, lokalita je cca 50 km jižně od Prahy. Co mohu nabídnout kromě práce: stravu v převážně biokvalitě, malou exkurzi po mých latifundiích (ale moc k vidění toho zatím není), večerní posezení a popovídání s podobně zaměřenými lidmi, eventuelní miniburzu semínek a výpěstků mezi zůčastněnými, ... Netuším jestli by taková akce byla pro někoho zajímavá, jen to tak zkouším. Pokud ...
Read more : Výsadba lesních stromků 27-28. 3. | Zobrazení : 4606 | Odpovědi : 0


Toužíte po zdravém bydlení?

EDIT: Již neaktuální.

Podívejte se na tento inzerát. Z dob našeho hledání vím o dvou pozemcích, které byly ještě před nedávnem k dispozici, okolo 1 ha. Na ekozahradách v klubu jsou také lidi co hledají ať již pozemky nebo sousedy.
Read more : Toužíte po zdravém bydlení? | Zobrazení : 4330 | Odpovědi : 0


Sinice a řasy v potravě člověka

Tato výstava bude k vidění 11.2 - 28.3.2010 v muzeu v Prostějově. Výstava o řasách a jejich použití v kuchyni je putovní, autorkou je RNDr. Olga Skácelová Ph.D. Zabývá řasami profesionálně v hydrobiologické laboratoři Moravského zemského muzea v Brně.
Recepty z vernisáže výstavy (v Mělníku v září 2008) naleznete na Jitřní zemi ve článku
Sinice a řasy v potravě člověka - recepty
Read more : Sinice a řasy v potravě člověka | Zobrazení : 4441 | Odpovědi : 0


Dýně, dýně a dýně!

Ahoj všem, přebývají mi dýně - a do příštího halloweenu nevydrží! :D Jde o dýně hokkaido,máslové dýně Butternut, dýně s bezslupkovými semínky a plody keříčkové tykve /vypadá to jako bílá cuketa/. Kdyby měl někdo zájem, nechť si přijede... nejlíp tak do Náměště nad Oslavou ;) ale neměl by být problém něco dovézt i do Brna.
Read more : Dýně, dýně a dýně! | Zobrazení : 7885 | Odpovědi : 3


Mišpule plody

Tak je to tu, dnes jsem byl cournout nahore na zahrade a zjistil jsem ze nam konecne premrzla Mišpule...

Myslim, ze nekdy behem tydne by mohli byt vsechny plody "pripravene" na sklizen, a protoze mame opravdu velky strom je ho polovina k darovani. :-)

Ja se pokusim stvorit marmeladu... pry jde i kompot, ale to nemam potvrzene.
Nicmene stovky plodu nam prebyvaji, takze pokud mate nekdo chut ...
Read more : Mišpule plody | Zobrazení : 13227 | Odpovědi : 7


 

Přihlásit se


Statistiky

Celkem příspěvků 8678 • Celkem témat 1191 • Celkem členů 933

cron