Právě je čtv 28. bře 2024 22:46:30

News News of Určování hub a živočichů

Site map of Určování hub a živočichů » Fórum : Určování hub a živočichů

Fóra, kam můžete poslat fotky hub a hmyzu k určení. Atlasy a klíče na internetu, Poradny kde přinesené druhy určují.

Brouk

Dobrý den.

Potřeboval bych vědět název tohoto brouka,kde kmen je porostlý houbou, samovolně se ulamují větve a při odlomení kůry jsem našel černého brouka, který kůru vyžírá.Děkuji za odpovědi
Read more : Brouk | Zobrazení : 7382 | Odpovědi : 2


Co je to za živocha

Dobrý den,chtěl bych poradit co je to za živočicha,kterýho jsem nafotil na vysočině na zahradě.Než jsem došel pro sklenici do kterého bych ho dal už tam nebyl.Děkuji za odpovědi
Read more : Co je to za živocha | Zobrazení : 14134 | Odpovědi : 3




Atlasy a klíče

Atlasy ke stažení (minerály, motýli, houby, stromy apod.)

Elektronické určovací klíče (mechorosty, masožravé rostliny, hmyz, rovnokřídlí, pěvci, živočichové v půdě)
Read more : Atlasy a klíče | Zobrazení : 4975 | Odpovědi : 0


Klíč k určování obojživelníků a plazů

Klíč k určování obojživelníků a plazů: http://www.prirodainfo.cz/klic_k_urceni.php?klic_id=2
Read more : Klíč k určování obojživelníků a plazů | Zobrazení : 4568 | Odpovědi : 0




Určování hmyzu

Fotografie hmyzu k určení můžete vložit na Entomologické fórum do Všeobecné diskuse pro návštěvníky.
Opět je nezbytné si přečíst požadované údaje pro určení. Pro vložení příspěvku na toto místo nemusíte být na fóru registrovaní. Doporučuji si určený český i latinský název opsat, protože příspěvky jsou po určení smazány (na Damyku určené houby zůstávají a budou zůstávat i určené rostliny tady).
Read more : Určování hmyzu | Zobrazení : 13017 | Odpovědi : 2


Určování hub

Houby vám určí v Určovně na Damyku.
Nejprve je nutné si přečíst pokyny pro určování.
Na Damyku najdete i přehled mykologických poraden s aktuálními údaji.
Read more : Určování hub | Zobrazení : 4558 | Odpovědi : 0


 

Přihlásit se


Statistiky

Celkem příspěvků 8678 • Celkem témat 1191 • Celkem členů 933

cron