Právě je čtv 28. bře 2024 22:40:09

News News of Klub biozahrada

Site map of Klub biozahrada » Fórum : Klub biozahrada

Naše zahrady, pozvánky na akce, burza přebytků, prostor pro všechny, kteří hledají spřízněné duše.

SRAZ 2014

Po loňské malé, ale moc příjemné akci, bych se ráda ujmula organizace dalšího výměnného a poučného srazu fóra. Pokud o to tedy strašně moc nestojí někdo jiný z vás. :-)

Vloni jsme pobyli u nás a u včelorostlináře Jirky Junka, letos bych ráda domluvila návštěvu u pana Jindry, velice inspirativního včelaře, jehož akátovým medem si právě sladím zimní čaje. Tak dejte vědět, jestli se vám chce, a ...
Read more : SRAZ 2014 | Zobrazení : 8231 | Odpovědi : 1


Včelnice Ekozahrady Pod věží

Ahoj, biozahradníci!

Ivana mi dovolila si tu přihřát polívčičku ohledně naší včelnice. Založila jsem občanské sdružení a první naše větší aktivita je výstavba včelnice pro výukové účely. Budu moc ráda, když se podíváte na webovky naší kampaně, přispějete a/nebo posdílíte informaci o ní se svými přáteli. Těším se na vás a vy se těšte na vaše odměny! https://www.hithit.com/cs/project/348/v ... y-pod-vezi
Read more : Včelnice Ekozahrady Pod věží | Zobrazení : 7607 | Odpovědi : 0


Mléko z farmy - zkouším

Dobrý den!
Jestli se to sem nehodí, tak to klidně smažte, nebo přesuňte.
Minulý týden mi přišel do schránky letáček na http://www.mlekozfarmy.cz - je to prodej z auta a firma nabízí mléko pasterované, ne UHT, živý jogurt, selský sýr, tvaroh a slaný sýr typu Balkán.
Protože naše vesnice však nebyla na trase, tak jsem se včera vydala s mangelem na "čekačku" do Milovic, že to vyzkoušíme.
Žel premiéra této ...
Read more : Mléko z farmy - zkouším | Zobrazení : 7249 | Odpovědi : 0


Začínám

Zdravím všechny biozahradníky :D
Jsem ráda, že jsem našla tyto stránky a doufám, že se již brzy budu moct pochlubit se svými výpěstky.
Teď jsme s manželem ve fázi, kdy máme pozemek (cca 3000m) a ten čeká, co na něm postavíme, vypěstujeme a vytvoříme. Myslím, že jsme úplní nadšení začátečníci. Zajímáme se o přírodní stavitelství a naší snahou je vytvořit příjemné místo pro nás i pro ...
Read more : Začínám | Zobrazení : 70114 | Odpovědi : 27


 

Přihlásit se


Statistiky

Celkem příspěvků 8678 • Celkem témat 1191 • Celkem členů 933

cron