Právě je čtv 28. bře 2024 17:04:12

News News of Kde sehnat....

Site map of Kde sehnat.... » Fórum : Kde sehnat....

Pokud něco sháníte, poraďte se s ostatními.

Gengel

Gengel má nový web. V rámci zkušebního provozu je tam možno objednat některé věci už teď.
Read more : Gengel | Zobrazení : 9339 | Odpovědi : 1


Bio semena

O semenech v bio kvalitě jsme se tu už někde bavili dříve a většinou jsme se shodli že takováto semena jsou nesmyslný přepych. Nicméně sem dávám tento odkaz na bio osiva, zaujaly mne hlavně dýně, mají tam odrůdy které jsem v životě neviděl. Ty ceny jsou ale poněkud nadstandardní ...
Read more : Bio semena | Zobrazení : 8748 | Odpovědi : 3




Pytlíčky se zipem na semena

Sklenko, prosím tě kde kupuješ ty pytlíky se zipem na semínka? Používám i papírový pytlíky, ale tyhle jsou užitečný.
Read more : Pytlíčky se zipem na semena | Zobrazení : 9417 | Odpovědi : 4


Semena trav - jednotlivé druhy

Neumíte někdo poradit kde sehnat semena trav? Travní směsi mě nezajímají. Planta Naturalis jednotlivé druhy sice má, ale jsou asi tak 10x dražší.
Read more : Semena trav - jednotlivé druhy | Zobrazení : 9449 | Odpovědi : 4


Kosa

Koupili jsme kosu v nějakým bauněco, takovou tu co se běžně prodávají, ale mě moc nevyhovuje, má ostří moc vykloněný nahoru. Budu muset pořídit vhodnější násadu nebo novou kosu.
Máte někdo přehled kde by se dala sehnat dobře udělaná kosa?
Read more : Kosa | Zobrazení : 27438 | Odpovědi : 10


Knihy

Koupím knihu "Příběhy slavných odrůd" od Pavla Chobotského.
Nebo mi ji někdo prosím půjčte.
Read more : Knihy | Zobrazení : 23994 | Odpovědi : 11


Ekologický substrát

Poradíte mi někdo, kde sehnat substrát na zeleninu a jedlé kytky, který neobsahuje těžké kovy a průmyslová hnojiva? Zakládám "květináčovou zahrádku" na terase a nemám k dispozici žádnou zem, natož kompost. :?
Read more : Ekologický substrát | Zobrazení : 5757 | Odpovědi : 1


Zkušenosti s firmami

Poznámka amožná i můj subjektivní pocit: nemám moc dobré zkušenosti s osivy firmy AEV
Read more : Zkušenosti s firmami | Zobrazení : 24599 | Odpovědi : 11


Rostliny z knihy Rajská zahrada

APIOS AMERICANA, sháním tuhle popínavku 3-4m - jedlé hlízy, někde uvádějí i semena, kvete růžově a voní po fialkách, nadzemní část v zimě odumírá. Už jsem o ní četla v tuším v knížce "Rajská zahrada" a teď se o ní znovu velmi hezky vyjadřuje J.Svoboda ve své nové knížce. Ale na internetu ani zmíňka kde by se dala sehnat. Budu moc ráda když někdo poradí.
Read more : Rostliny z knihy Rajská zahrada | Zobrazení : 56809 | Odpovědi : 33


 

Přihlásit se


Statistiky

Celkem příspěvků 8678 • Celkem témat 1191 • Celkem členů 933

cron