Právě je čtv 28. bře 2024 10:30:52

News News of Konzervace sklizně

Site map of Konzervace sklizně » Fórum : Konzervace sklizně

Jak nakládat, zavařovat, sušit, solit....

Konzervace solí

Prosypávání solí
Surovinu (většinou čerstvé listy nebo čerstvou nať, ale dá se to dělat i s okurkama, podívám se po receptu) dáváme po vrstvách do sklenice a střídáme s vrstvou soli. Pěchujeme.
šťovík na 1 kg listů 100 g soli, listy
bolševník obecný na 1 kg listů 200 g soli, velmi mladé listy, podrtit na kaši
česnek medvědí na 1 kg 350 g soli, nakládají se listy, stonky i cibulky
kopřiva dvoudomá na 1 kg ...
Read more : Konzervace solí | Zobrazení : 5466 | Odpovědi : 0


houbové zavináče

Dnes jsem měl možnost ochutnat vynikající Ivaniny houbové zavináče které udělala podle receptu z Damyka. Doporučuji. A podle všeho by takto zpracované houby měly dlouho vydržet, tak to dávám do tématu konzervace sklizně.

http://www.damyko.info/ForumC/viewtopic.php?t=402&highlight=zavin%E1%E8e
Read more : houbové zavináče | Zobrazení : 13413 | Odpovědi : 3


Mikrovlnka

Na Dáma.cz jsem našla origoš recept: ořechy zavařeníé v mikrovlnce. Hůř se to hledá, je to recept 195.
Kdyby to chtěl někdo vyzkoušet dejte vědět.
Read more : Mikrovlnka | Zobrazení : 4668 | Odpovědi : 0


Zpracování jasmínu?

Právě nám kvete obří keř jasmínu. Jeho vůni si každý rok několik týdnů slastně užívám, ale dosud jsem marně pátrala po možnostech zpracování. Poradí mi někdo, prosím?
Read more : Zpracování jasmínu? | Zobrazení : 22311 | Odpovědi : 9


Ume "ocet" a nakládání

Ume ocet není ocet, vzniká při nakládání plodů, které se označují jako "ume švestky" nebo "meruňka ume" (obojí je správně, neboť ume neboli umeboshi je rod Prunus.
Nemáte někdo recept jak přesně se to dělá? Hledala jsem na netu, zatím jsem nic nenašla.
Read more : Ume "ocet" a nakládání | Zobrazení : 12058 | Odpovědi : 2


Mléčné kvašení (kysané zelí a další)

Našla jsem zajímavý návod na kysané zelí doma.
Tohle teda určitě vyzkouším.
Read more : Mléčné kvašení (kysané zelí a další) | Zobrazení : 43183 | Odpovědi : 16


Mošt

Pila jsem mošt konzervovaný křenem. Na chuti to bylo poznat jen téměř neznatelně.
Recept: Dvě polévkové lžíce nastrouhaného čerstvého křenu na 5 litrů moštu.
Read more : Mošt | Zobrazení : 14148 | Odpovědi : 5


Konzervace alkoholem

1. Vezmeme neporušený zralý meloun, umyjeme a injekční stříkačkou napícháme dovnitř rum (už si nepamatuju kolik). Vpichy zalijeme voskem a meloun dáme do chladu. V zimě si pochutnáváme. Tohle jsem kdysi zkoušela ale už si vážně nepamatuju jak to dopadlo. Myslím tak nějak napůl (nezalívala jsem díry voskem).
2. Ovoce tak jak zraje omyjeme, hážeme do velké lahve a zalíváme rumem aby bylo potopené. Na vánoce je z toho skvělá bowle. Mělo by se to ...
Read more : Konzervace alkoholem | Zobrazení : 13532 | Odpovědi : 5


Sušení

My jsme zatím zkoušeli sušit nějaké bylinky, jablka a švestky.Nic extra objevného ;)
Nicméně je to funkční a velmi efektivní způsob konzervace.

Ovoce se rozprostře na plech (jablka nakrajet, svestky vypeckovat) a plech se vrazi ke kamnum, pripadne polozi na akumulacky :-) Topit stejne musime a tak proc u toho jeste nesusit.
Koupil jsem pred lety utesnenou dozu, ale ...
Read more : Sušení | Zobrazení : 40807 | Odpovědi : 18


Konzervace sklizně bez cukru?

Ahoj Ivano, nevim jak to vystizne pojmenovat...ale kazdy rok se potykam s tim, ze to co sklidime nestacime spotrebovat (a to vetsinu rozdame).

Jak uvarit marmeladu bez chemie a cukru?
Jak ulozit korenovou zeleninu?
Co dat do sklepa a jak?
Co s tunou orechu
...

Nektere vedomosti jsem jiz nabyl a rad se podelim, nektere rad naberu odjinud :-)

Co ty na to?

mf
Read more : Konzervace sklizně bez cukru? | Zobrazení : 26371 | Odpovědi : 9


 

Přihlásit se


Statistiky

Celkem příspěvků 8678 • Celkem témat 1191 • Celkem členů 933