Právě je čtv 28. bře 2024 10:32:49

News News of Názory, úvahy, eseje

Site map of Názory, úvahy, eseje » Fórum : Názory, úvahy, eseje

Filosofování, teoretizování a tak podobně.

Je chování uživatelů fóra podobné rostlinným invazím?

Třetí příspěvek od konce na tomto vlákně http://diskuse.nachvojnici.cz/viewtopic.php?f=74&t=207 mě velice inspiroval k vytvoření jisté hypotézy. Protože některé modely mohou platit více než v jednom oboru, napadlo mě, jestli by se model z invazní ekologie nedal převést do sociologie: Je chování uživatelů fóra podobné rostlinným invazním?
Hypotéza tedy zní: Platí pro chování uživatelů na fóru také pravidlo deseti (ten rule)? Z celkového návštěvníků se desetina zaregistruje, ze zaregistrovaných desetina píše příspěvky, z uživatelů píšících příspěvky je ...
Read more : Je chování uživatelů fóra podobné rostlinným invazím? | Zobrazení : 8152 | Odpovědi : 1


O permakultuře, znalostech a lidech okolo

bobek píše:Ivana a Jiho: dík, chtěl jsem na to taky reagovat ale takhle srozumitelně bych to asi nenapsal. Na permakulturistech mě štve (jak už jsem tu někde psal), že někteří z nich zcela samozřejmě prezentují názory které jsou naprosto v rozporu se současnými vědeckými poznatky. A jindy, když se jim to hodí, se na vědu naopak odvolávají. Škodí tím sami sobě i dobré myšlence permakultury.

Podle toho, co jsem od Mollisona četla, měl velmi dobré znalosti ...
Read more : O permakultuře, znalostech a lidech okolo | Zobrazení : 6702 | Odpovědi : 0


Konvenční pěstování rostlin

Zajímavý odkaz: Problémy v ochraně rostlin....
Dočtete se o spotřebě pesticidů apod.
Read more : Konvenční pěstování rostlin | Zobrazení : 7932 | Odpovědi : 1


Biopotraviny

Zajímavý odkaz :
http://jaroslavpetr.bigbloger.lidovky.cz/c/139284/Ptactvo-odmita-ekologicke-zemedelstvi.html

Ať se prosím vyjadřují jen ti, kteří si to přečetli od začátku až do konce.
P.S. nějak tu vázne diskuse, tak se ukažte :mrgreen:
Read more : Biopotraviny | Zobrazení : 62227 | Odpovědi : 19


 

Přihlásit se


Statistiky

Celkem příspěvků 8678 • Celkem témat 1191 • Celkem členů 933