Právě je čtv 28. bře 2024 22:49:39

News News of Pokec

Site map of Pokec » Fórum : Pokec

Jen tak si popovídat.

PF 2018

Ať už pro vás rok 2018 znamená cokoliv - mějte se pěkně, zdravě a úspěšně. A všechno dobré a všechno zlé pryč.
Ivana
Read more : PF 2018 | Zobrazení : 85463 | Odpovědi : 0


Plnění volebních slibů

Cítím potřebu sdílet svou frustraci. U nás teď kácejí desítky zdravých, vzrostlých stromů. Projekt se jemnuje „Obnova funkčního stavu stávajících ploch a prvků veřejné zeleně na ulici Řezáčova v MČ Brno-Komín“.
Read more : Plnění volebních slibů | Zobrazení : 21698 | Odpovědi : 2


Perla nejperlovatější

Musím se podělit, našla jsem totální perlu:
"9. Houby
Kořeny hub je třeba udržovat ve vlhké půdě. Je těžší je vypěstovat. Během několika dnů ale poznáte, zda jste na dobré cestě nebo ne. Zbytky hub buď začnou rašit nebo rovnou hnít."

K vidění na Nově.
Read more : Perla nejperlovatější | Zobrazení : 11617 | Odpovědi : 0


Léto 2013

Našla jsem nádhernou věc - biologický test na obsah aspartamu: https://sphotos-a.xx.fbcdn.net/hphotos- ... 4801_n.jpg
Read more : Léto 2013 | Zobrazení : 18372 | Odpovědi : 4


co právě vyséváte, sázíte?

Jak tak koukám na předpověď na příští víkend, tak nevím kdy dorazí jaro. Ještě jsem leteos nic nevysela ven. Oproti loni dost velké zpoždění. Už máte v záhonech mrkev, petržel nebo sazečku? Jakn velkou zima sazečka v pohodě zvládne? -10 co hlásí mi přijde ještě hodně.
Read more : co právě vyséváte, sázíte? | Zobrazení : 35446 | Odpovědi : 8


Zima 2013

Umřela mi kamarádka se kterou jsme se znaly od střední školy, členka fóra. Kdo jste dostali jakon (i další kytky) na srazu tak byl od ní. Těšila se na příští sraz a byla plná života.
Věci kolem nás se někdy dějí jinak než bychom si přáli a nám nezbývá než to přijmout.
Read more : Zima 2013 | Zobrazení : 13125 | Odpovědi : 1


Vlákno kozí

Pro zprávy o kozách.
Read more : Vlákno kozí | Zobrazení : 30893 | Odpovědi : 11


 

Přihlásit se


Statistiky

Celkem příspěvků 8678 • Celkem témat 1191 • Celkem členů 933

cron