Právě je pát 29. bře 2024 0:46:45

News News of Recepty pro domácnost

Site map of Recepty pro domácnost » Fórum : Recepty pro domácnost

Ekologické čistící prostředky, jiné recepty, tipy a triky.

Jak vyčistit skvrny od hub?

Lidi, nemáte někdo osvědčený způsob? Na taškách mi nevadí, na tmavých šátcích taky ne, ale teď jsem si obarvila houbama oblíbený světlý šátek a zatím mi nic nefunguje. Je to bavlna.
Read more : Jak vyčistit skvrny od hub? | Zobrazení : 10904 | Odpovědi : 0


Skvrny a bělení prádla sluncem

Ráda bych v tomto vlákně vyměňovala zkušenosti obecně se skvrnami a s bělením prádla na slunci.
Nedávno jsem se potýkala s bílou bavlněnou přikrývkou a polštářem s náplní z dutého vlákna, takže je nelze vyvařit, s mnoha fleky od potu, kafe, čaje a dubové tinktury a asi i koly (jestli někoho zajímá značka tak polštář i přikrývka Klinman). Prohledala a nastudovala jsem všechny možné doporučované postupy na netu a použila všechno co jsem měla po ...
Read more : Skvrny a bělení prádla sluncem | Zobrazení : 15586 | Odpovědi : 3


Kosmetika

Read more : Kosmetika | Zobrazení : 4938 | Odpovědi : 0


Prostředky na praní prádla

Pro velký úspěch jsem zkoušela jírovec i na praní prádla. Tady ale nejsou výsledky tak oslňující. Bylo by asi potřeba připravit tekutý extrakt, ale stejně to pere hůř než běžné prášky.
Praní prádla s jírovcem
Read more : Prostředky na praní prádla | Zobrazení : 4656 | Odpovědi : 0


Přípravky na nádobí

Vyzkoušeli jsme prášek z jírovce. Myje úplně stejně jako saponáty. A opravdu myje, není to nadsázka ani zbožné přání.
Příprava mycího prostředku na nádobí

Druhů co obsahují saponiny je celá řada, je to například kořen mydlice lékařské, květ divizny, kořen lékořice, kořen a květ prvosenky, kořen šateru latnatého, nať průtržníku, kořen jehlice trnité, list břízy, nať celíku, nať violky trojbarevné, kořen pýru a další. Chystám se udělat kompletní přehled z pfaf a taky budu zkoušet ...
Read more : Přípravky na nádobí | Zobrazení : 12264 | Odpovědi : 5


 

Přihlásit se


Statistiky

Celkem příspěvků 8678 • Celkem témat 1191 • Celkem členů 933