Právě je čtv 28. bře 2024 19:13:16

News News of Hlášení problémů

Site map of Hlášení problémů » Fórum : Hlášení problémů

Všechny problémy, nestandardní fungování, nesprávné funkce...

Členové

Ahoj,
nefunguje vyhledávání členů podle abecedy. Uživatel Abstrakt mi poslal žádost o semena, chtěl jsem se podívat co je zač, podívat se na jeho příspěvky. Šel jsem tedy na "Členové" pak kliknul na A a nic :)

zdraví
bobek
Read more : Členové | Zobrazení : 15119 | Odpovědi : 2


Obtěžující soukromé zprávy

Vážení členové, nedávno dostali někteří z vás soukromou zprávu charakteru spamu. Uživatel alastoryx byl varován a příště dostane ban.

Podobné případy mi prosím hlaste, v případě že budou častější asi budeme muset opět zakázat posílání soukromých zpráv novým členům. Přidala jsem povídání do pravidel.
Read more : Obtěžující soukromé zprávy | Zobrazení : 15866 | Odpovědi : 4


Zapomenuté heslo

Vážení uživatelé! Pokud se vám stane že zapomenete heslo, pod kterým jste se registrovali, administrátoři vám ho nemohou poslat, neboť je pro nás nedostupné. Na řešení takových případů je pod přihlašovacím formulářem klikací odkaz Zapoměl/a jsem heslo. Nejprve tedy klikněte na Přihlásit na horní liště a poté na Zapoměl/a jsem heslo (viz obrázek). Po kliknutí na odkaz se rozbalí formulář, kam vyplníte svoje uživatelské jméno a mailovou adresu, pod kterou jste se přihlásili. Formulář odešlete ...
Read more : Zapomenuté heslo | Zobrazení : 7704 | Odpovědi : 0


Fungujou vám smajlíci?

Mě jenom některé a rády bych věděla, jestli je to problém všech, jenom některých anebo celého fóra.
Read more : Fungujou vám smajlíci? | Zobrazení : 25761 | Odpovědi : 8


Zobrazování nových příspěvků

Už zase zlobí zobrazování nových příspěvků. Když se odhlašuji z fóra, zapamatuji si celkový počet příspěvků. V průběhu dne tu a tam kouknu na tento web a když vidím že se celkový počet příspěvků zvýšil, přihlásím se, kliknu na "Zobrazit nové příspěvky" a nic. Jakožto moderátor zkontroluji jestli nečekají na schválení nějaké příspěvky nových uživatelů - a taky nic. Tak jsem projel "Zobrazit aktivní témata" a zjistil že v http://diskuse.nachvojnici.cz/viewtopic.php?f=62&t=446 přibyl dnes v 12:43 příspěvek ...
Read more : Zobrazování nových příspěvků | Zobrazení : 23621 | Odpovědi : 7


Letní čas

Nešlo by nastavit na fóru aktuální čas? Udělala bych to sama, ale nepřišla jsem nato, jak.
Read more : Letní čas | Zobrazení : 10887 | Odpovědi : 2


Statistiky

Mám dojem že nefunguje úplně správně statistika příspěvků. Mnohokrát za den se podívám na tento web úplně dolu kde jsou uvedeny "STATISTIKY" a "Celkem příspěvků". Když vidím, že se počet příspěvků zvýšil, přihlásím se. Předpokládal bych, že když pak kliknu na "Zobrazit nové příspěvky", uvidím vše nové od posledního přihlášení. Jenže pak kliknu třeba na "Zobrazit aktivní témata" nebo na "Zobrazit vaše příspěvky" a objeví se mi někdy nové příspěvky které se nezobrazily v "Zobrazit ...
Read more : Statistiky | Zobrazení : 26171 | Odpovědi : 9


Soukromé zprávy - řešení problému

Několika uživatelům se objevil problém při odesílání soukromých zpráv přímo, tj. tlačítkem New PM. Po odklinutí Odeslat se to chovalo jako kdybych klikla na Náhled a zpráva se neodeslala. Dalším kliknutím se už odeslala.

Problém byl vyřešen, je to nesprávné používání funkce.
Když zadáte New PM, zadáte jméno příjemce. Můžete ho vybrat ze seznamu nebo napsat přímo. Poté musíte použít tlačítko Přidat. Pokud nepoužijete tlačítko Přidat, zpráva se zobrazí jako náhled, jméno uživatele se přidá ...
Read more : Soukromé zprávy - řešení problému | Zobrazení : 49444 | Odpovědi : 17


 

Přihlásit se


Statistiky

Celkem příspěvků 8678 • Celkem témat 1191 • Celkem členů 933

cron