Právě je čtv 28. bře 2024 9:56:23

News News of ČOV

Site map of ČOV » Fórum : ČOV

Čistička odpadních vod. Komentářový spam, astroturfing, aféry, flame.

Hmyzi hotel - hotel pro spamerskou havěť

Mate nekdo prosimvam na zahrade hmyzi hotel? Myslim neco takovehoto https://www.odkaz-za-ktery-mi-zaplatili-jsem-spammer chci si poridit a chci se zeptat, podle ceho vybirat, jestli jsou nejake rozdily a jestli treba podle ruzneho materialu se prilaka ruzny hmyz apod. Diky za rady
Read more : Hmyzi hotel - hotel pro spamerskou havěť | Zobrazení : 14746 | Odpovědi : 3


Tip na sock pupets! Takhle se oblbujou lidi.

Ahoj, poradíte mi prosím nějaký hezký nástěnný květináč. Díky :)
Read more : Tip na sock pupets! Takhle se oblbujou lidi. | Zobrazení : 21902 | Odpovědi : 7


Spamer Pěstík

Ahoj, posílám ti odkaz na jednu webovou stránku, kde je článek o petrželi a pod článkem jsou produkty týkající se petržele. Doufám, že to bude užitečné. Doporučuji tedy navštívit semena-rostliny.cz/blog/11-petrzel-zahradni


Admin: Já ti zase doporučuju navštívit a přečíst zdejší pravidla. Tady vůbec nemáme rádi odkazy hnedka v prvním příspěvku. Jestli budeš dál (a smysluplně diskutovat), fajn. Jestli jseš spamer, tak tě dám do čističky.
Read more : Spamer Pěstík | Zobrazení : 10334 | Odpovědi : 1


Úvahy o živote

Svetovláda! Fikcia alebo realita?


Túžba po ovládaní ľudí i území sprevádza celé dejiny našej civilizácie. V dávnejších dobách k tomu dochádzalo hrubou silou. Viď napríklad dobyvateľské snahy Alexandra Veľkého, alebo rímskej ríše. Tieto snahy pretrvávali v rôznych formách a podobách až do súčasnosti. Ich vrcholom s celkom otvorenými a neskrývanými ambíciami na svetovládu bol nemecký fašizmus.

Fašizmus pokročil vo svojich snahách o ovládanie más dopredu tým, že okrem nevyhnutnej hrubej sily začal masívne využívať aj ...
Read more : Úvahy o živote | Zobrazení : 12830 | Odpovědi : 2


Spamuje z kontaktních mailů firmy

Našla jsem nádhernou věc - biologický test na obsah aspartamu: viz vlákno Léto 2013
Read more : Spamuje z kontaktních mailů firmy | Zobrazení : 13388 | Odpovědi : 3


Pranýř spamerů

Dne 19.11.2012 byl k registračnímu formuláři přidán výslovný souhlas každého nového uživatele s pranýřováním v případě že vloží spam. Takže od teď budou všichni tady hezky pohromadě.
Read more : Pranýř spamerů | Zobrazení : 7099 | Odpovědi : 0


Kompostování důvěry uživatelů - komentářový spam

Letos jsme si koupili nový kompostér (komentářový spam, podvodný linkbuilding, nekalá obchodní praktika - upozornění administrátora), který nám krásně sedne do zahrady. Není až tak velký, tak jsem k němu koupila i drtič větví a v téhle podobě hnijou opravdu rychle. Myslím, že když se ale nalámou na menší kousky, tak by to přes zimu taky mohly zvládnout :)


Admin: Komentářový spam. Administrátor vyhodnotil tento příspěvek jako komentářový spam. Uživatel MalkovaJ alias Janickam34 pro vladeko.cz spamuje ...
Read more : Kompostování důvěry uživatelů - komentářový spam | Zobrazení : 68140 | Odpovědi : 14


Kauza QNX a fórum soběstačnost pokračuje

K soukromým zprávám některých členů fóra:
Vím že průvodce Zahradničení s biouhlem FAQ který jsem přeložila z angličtiny je zkopírován na fóru soběstačnost, a byl tam vložen do několika hodin co byl zveřejněn zde. Nelze to vykládat tak, že se jedná o nezávislý překlad, neboť je slovo od slova shodný s tím mým. Vím, že fórum soběstačnost zkopírovalo i jiné příspěvky, některé taktéž slovo od slova (například obsáhlý příspěvek od Pierra kde píše o svých ...
Read more : Kauza QNX a fórum soběstačnost pokračuje | Zobrazení : 15487 | Odpovědi : 3


Bomba v Motole!!! Vybuchla na spam!

Administrátor: Spamerka Francka alias Františka Vránová byla výslovně varována při registraci. Na fóru motorkari.cz se přiznává že má na starosti programovou náplň areálu. V příspěvku na diskusním fóru deklaruje, že se snaží neporušovat zákon 480/2004 Sb., rádi bychom ji tedy informovali, že komentářovým spamem porušuje § 4 zákona č. 634/1992 Sb., o ochraně spotřebitele (nekalá obchodní praktika) a § 44 obchodního zákoníku (zákon č. 513/1991 Sb.), nekalá soutěž. Registrační mail frantiskavranova@seznam.cz ...
Read more : Bomba v Motole!!! Vybuchla na spam! | Zobrazení : 9208 | Odpovědi : 0


Kauza QNX

Dobrá, tak budu pokračovat tady. Nevím, jaký je účel těchto stránek. Myslel jsem si, že je to především šíření prospěšných informací. Pravděpodobně tomu tak není. Kdyby to tak bylo, tak by asi nemuselo docházet k cenzuře odkazů vedoucích na jiné stránky s podobnou tématikou. Samozřejmě to je pouze na rozhodnutí administrátora. Tady došlo k rozhodnutí, že stránky hádám se s každým.cz jsou zde nežádoucí. Každý si to jistě přebere po svém. Naše stránky jsou určené ke svobodnému šíření ...
Read more : Kauza QNX | Zobrazení : 31963 | Odpovědi : 10


 

Přihlásit se


Statistiky

Celkem příspěvků 8678 • Celkem témat 1191 • Celkem členů 933