Právě je pát 19. dub 2024 1:21:22

News News of Biozahrada

Site map of Biozahrada » Fórum : Biozahrada

Fórum o biozahradách, ekozahradách, rostlinách a zahradních zvířatech

Semenareni výměny 2015

Ahoj zdravím všechny zájemce o výměnu semínek. Mám pro Vás svůj katalog osiva na sezonu 2015.
NABÍZÍM
LEDENEC NACHOVÝ
Netradiční lusková zelenina s okrasnými květy.
HRÁCH
Vlastní směs prokřížených odrůd ke konzumaci semen na zeleno.
MANGOLD
barevná směs
ŘEŘICHA
Dánská - stará odrůda
TYKEV OBECNÁ
Halloweenský typ
LAGENÁRIE
Plodina podobná tykvi na vaření i okrasu
KADEŘÁVEK
Kaprál - osivo z vlastního sběru
ŘEDKVIČKA
Rampouch - stará odrůda s bílým podlouhlým kořenem
Kvarta - osivo z ...
Read more : Semenareni výměny 2015 | Zobrazení : 16869 | Odpovědi : 5 | Fórum : Výměna rostlin, sazenic a semen


výměna semen dýně

Vyměním semena dýně Pečárka ,za semínka fazolí,nebo ředkviček.
Read more : výměna semen dýně | Zobrazení : 10606 | Odpovědi : 5 | Fórum : Výměna rostlin, sazenic a semen


Spamer Pěstík

Ahoj, posílám ti odkaz na jednu webovou stránku, kde je článek o petrželi a pod článkem jsou produkty týkající se petržele. Doufám, že to bude užitečné. Doporučuji tedy navštívit semena-rostliny.cz/blog/11-petrzel-zahradni


Admin: Já ti zase doporučuju navštívit a přečíst zdejší pravidla. Tady vůbec nemáme rádi odkazy hnedka v prvním příspěvku. Jestli budeš dál (a smysluplně diskutovat), fajn. Jestli jseš spamer, tak tě dám do čističky.
Read more : Spamer Pěstík | Zobrazení : 10487 | Odpovědi : 1 | Fórum : ČOV


jakákoli semena za marmelády, čaje, syrupy :-) začínám

Dobrý den vespolek,
jsem šťastnou novomajitelkou velkého pozemku a vrhla jsem se na přípravu záhonků na příští rok, a to na zcela zapleveleném poli...no, držte mi palce, provádím své první pokusy o mulčování.

Na příští sezónu sháním jakákoli semena. Vlastní zatím nenabídnu, neb žádná nemám. Pokud by byl někdo ochotný zaslat mi vlastní semínka (začnu konzervativně s rajčaty, okurkami, saláty, kořenovkou, brukvemi.... a třeba mi doporučíte něco nenáročného pro začátečníka), ráda se mu odvděčím nějakým ...
Read more : jakákoli semena za marmelády, čaje, syrupy :-) začínám | Zobrazení : 11265 | Odpovědi : 2 | Fórum : Výměna rostlin, sazenic a semen


Tomel obecný

Ponúkam na výmenu semenáče diospyros lotus - tomel kaukazský / obecný.

Veľkosť 5 - 15 cm. K dispozícií cca 20 - 30 ks.
Read more : Tomel obecný | Zobrazení : 8453 | Odpovědi : 3 | Fórum : Výměna rostlin, sazenic a semen


Paprika nepálivá

Dobrý den,
děkuji za přijetí do skupiny. A měla bych hned otázku. Chtěla bych si pěstovat papriky z vlastních semen. Je možné je sehnat v obchodě, popř. pěstuje je tady někdo, kdo by byl ochoten prodat nebo vyměnit semínka. Děkuji za odpověď.
Read more : Paprika nepálivá | Zobrazení : 7907 | Odpovědi : 2 | Fórum : Tradiční zelenina


Přednáška o jedlých rostlinách s ochutnávkou v Brně

Dovoluji si pozvat všechny brňáky i nebrňáky na svou přednášku pro Přírodovědný klub v Brně o jedlých rostlinách s ochutnávkou. Lžičky a sklenice sebou.

přednášky KP2014-15.doc
Read more : Přednáška o jedlých rostlinách s ochutnávkou v Brně | Zobrazení : 13614 | Odpovědi : 5 | Fórum : Zajímavé akce a projekty


Zákeřná z mojí kuchyně 3. Z čeho jsem to uvařila?

Co je to za druh? V supermarketu to nekoupíte.

poznavacka_3.jpg
Read more : Zákeřná z mojí kuchyně 3. Z čeho jsem to uvařila? | Zobrazení : 16918 | Odpovědi : 5 | Fórum : Poznávačky rostlin


Zákeřná z mojí kuchyně 2. Z čeho jsem to uvařila?

Z čeho jsem uvařila toto jídlo? Jsou to dva druhy, jeden je jen na ozdobu.

poznavacka_2.jpg
Read more : Zákeřná z mojí kuchyně 2. Z čeho jsem to uvařila? | Zobrazení : 27235 | Odpovědi : 13 | Fórum : Poznávačky rostlin


Zákeřná z mojí kuchyně 1. Z čeho jsem to uvařila?

Z kterého druhu rostliny je uvařené toto jídlo (v superhyper ji určitě nekoupíte, musíte si ji nasbírat)?

poznavacka_1.jpg
Read more : Zákeřná z mojí kuchyně 1. Z čeho jsem to uvařila? | Zobrazení : 5779 | Odpovědi : 0 | Fórum : Poznávačky rostlin


 

Přihlásit se


Statistiky

Celkem příspěvků 8678 • Celkem témat 1191 • Celkem členů 933

cron