Právě je čtv 25. dub 2024 6:08:22

News News of Biozahrada

Site map of Biozahrada » Fórum : Biozahrada

Fórum o biozahradách, ekozahradách, rostlinách a zahradních zvířatech

Sháním: pupečník, ženšen

Ahoj, sháním pupečník asijský a ženšen pětilistý. Zkoušela jsem vypěstovat ze zakoupených semínek, ale nevzešly, takže bych raději kousek rostlinky, bylo-li by možné.

Mohu nabídnout: břečtan )venknovní i pokojový), loubinec alias "psí víno", Černý kořen libochovický, malou sazeničku kalísie vonné, později bude i měsíček... - zkuste se případně zeptat.
Read more : Sháním: pupečník, ženšen | Zobrazení : 5726 | Odpovědi : 0 | Fórum : Výměna rostlin, sazenic a semen


Peta: Nabízím a sháním

Sháním např. :
travní hnojivo
túje
cibule jarních květin
kosatce
vinnou révu
přísavník
a kde co všechno co nabídnete

nabízím např.:
prvosenky
šalvěj
různé skalničky
maliny
netřesky
jahodníky
mátu
.....
Read more : Peta: Nabízím a sháním | Zobrazení : 5734 | Odpovědi : 1 | Fórum : Výměna rostlin, sazenic a semen


Podzemnice olejná - Arachis Hypogaea

Tak jsem si z dovolené přivezla semínka podzemnice olejné. Nebyli jsme nikde v tropech, ale kousek od Berlína v takovým zajímavým bazénu. Chtěla jsem si z tama přivézt suvenýr a jediné co mě tam zaujalo, byl výběr semen různých tropických rostlin. Mezi nimi i podzemnice, ale třeba i chlebovník a plno různých palem. Podzemnice mi přišla pěstovatelná ;-), tak mám pytlík s osmi oříšky.
Návod je teda ...
Read more : Podzemnice olejná - Arachis Hypogaea | Zobrazení : 7760 | Odpovědi : 2 | Fórum : Netradiční zelenina a koření


Nabízím sazenice vitánie snodárné

Mám přebytek ze semínek vypěstovaných vitánií (díky Dance :-) takže nyní nabízím sazenice, velké 20-30 cm, zdravé, rychle rostoucí.

Nejlépe osobně ve Frýdlantě n. O. nebo i poštou

Nepohrdnu trvalkami, když tak napište, ale nabízím i zdarma :-)
Read more : Nabízím sazenice vitánie snodárné | Zobrazení : 5922 | Odpovědi : 0 | Fórum : Výměna rostlin, sazenic a semen


Nabízím saturejku zahradní a maralí kořen

Nabízím rostlinky saturejky zahradní a odkopek maralího kořene.
Na výměnu nepohrdnu ničím, buduji novou zahrádku.
Read more : Nabízím saturejku zahradní a maralí kořen | Zobrazení : 6563 | Odpovědi : 0 | Fórum : Výměna rostlin, sazenic a semen


Svída japonská - Cornus kousa

Pěstujete někdo? Máte zkušenosti s vhodným stanovištěm? Můžu ji dát do suchého svahu?
Plodí vám a dá se to jíst? ;) Díky, B.
Read more : Svída japonská - Cornus kousa | Zobrazení : 6897 | Odpovědi : 1 | Fórum : Netradiční ovoce


Růže stolistá - Rosa centifolia

Sháním světle růžovou stolístku. Neměl by někdo odkopek? Okolí Brna a Boskovic. Na výměnu mohu nabídnout sazenice divokých rajčat, nebo ostrožek, případně nějaká semínka trvalek a letniček.

M.
Read more : Růže stolistá - Rosa centifolia | Zobrazení : 6805 | Odpovědi : 0 | Fórum : Výměna rostlin, sazenic a semen


Divoká rajčata-sazenice

Zdravím,

nabízím měsíc staré sazenice divokých rajčat. Pouze k osobnímu odběru v Brně nebo v okolí Boskovic. V případě zájmu mne kontaktujte na mail: lemarcus/zavináč/seznam/tečka/cz
Read more : Divoká rajčata-sazenice | Zobrazení : 5523 | Odpovědi : 1 | Fórum : Výměna rostlin, sazenic a semen


nabízím a sháním (batáty a divoká rajčátka)

Dobrý den,

jako čerstvá a šťastná :-) majitelka zahrady (2. rokem) mohu nabídnout zatím jen omezený sortiment:

- okrasný mák (zakoupený v USA, kvete krásnou směsí barev bílá, růžová, červená)
- tuřín (Rutabaga laurentian Colinabo (originál balení z USA, zakoupeno loni)
- semínka černuchy


V příštích letech toho bude víc, např.: rakytník odrůdy leikora, sluníčko, muchovníky (lamarkův, smoky), kustovnice, klanopraška, minikiwi, arónie, růže dužinoplodá + svraskalá, zimolezy ...
Read more : nabízím a sháním (batáty a divoká rajčátka) | Zobrazení : 8688 | Odpovědi : 3 | Fórum : Výměna rostlin, sazenic a semen


Sháním divoké rajče a topinambur

Zdravím, sháním semena divokého rajčete a sadbu topinamburu. Mohu nabídnout cibulky česneku medvědího, sazeničky máty vodní, medunky lékařské.
Read more : Sháním divoké rajče a topinambur | Zobrazení : 5770 | Odpovědi : 1 | Fórum : Výměna rostlin, sazenic a semen


 

Přihlásit se


Statistiky

Celkem příspěvků 8678 • Celkem témat 1191 • Celkem členů 933

cron