Kyle.Reese - hledám/nabízím

Co nabízíte a co sháníte. Má vaše biozahrada přebytky semen? Nabídněte je ostatním a získejte další rostliny i přátele! Prosím sem dávejte pouze konkrétní nabídky se seznamy rostlin.
Pravidla fóra
Toto fórum je VÝHRADNĚ PRO VÝMĚNY, v tomto fóru NIC NEPRODÁVÁME. Zde nabídněte svoje přebytky ostatním, můžete nabízet i úplně obyčejné věci. Poptávky typu dobře zaplatím prosím dávejte do komerční inzerce.
Výměny probíhají jako vzájemná svobodná dohoda dvou jedinců, administrátoři výměny nijak dál nezprostředkovávají. Velmi doporučujeme výměny vyvážené, ale pokud se rozhodnete jinak nic proti tomu nebudeme namítat. Pokud si nepřejete zveřejňovat kontakt nebo adresu použijte prosím soukromé zprávy.
Novým členům doporučujeme, aby si prošli všechny aktuální výměny a nejprve vložili svou nabídku. Nabídky prosím vkládejte ve tvaru: Honza - jabloň nabízím nebo Honza - topol sháním. Pokud je v nabídce seznam rostlin, postačí Honza - nabízím. Pokud sháníte nebo nabízíte něco, co už nabízí nebo shání jiný člen fóra, nepřipisujte prosím k vláknu příspěvky "Já taky", ale založte si své vlastní téma. Do příspěvků pište jenom k výměnám, o rostlinách samotných se diskutuje v tématu Rostliny.

Re: Kyle.Reese - hledám/nabízím

Příspěvekod elsa.sebkova » pát 30. led 2015 0:19:12

kyle.reese píše:
elsa.sebkova píše:Ahoj, je tahle nabídka/poptávka aktuální? pokud ano, taky něco nabízíme, rádi směníme. Elsa


pred par dny jsem sem daval prispevek "aktualizace 2015", tak co myslis? :mrgreen:


sorry, jsem trapnej nováček, zmátlo mě to původní datum příspěvku...
no, z Tvojí poptávky máme sečuán. pepř a zemní mandle (zelenošáchor), ale obojí ve stádiu pozvolného množení, tj. zatím nabídnout nemůžeme, časem snad jo, ale kdyby Tě zaujalo něco z našeho letošního seznamu, tak rádi vyměníme za :
Libeček poléhavý
Litchi tomato
Ačokča (není tak nutná)
brahmi
oba ořešáky
lísku
Zdravím!
Elsa
elsa.sebkova
začátečník
 
Příspěvky: 11
Registrován: úte 12. bře 2013 16:34:31

Re: Kyle.Reese - hledám/nabízím

Příspěvekod elsa.sebkova » stř 04. úno 2015 20:34:09

Tak prima, poprosila bych teda o semínka. To, na co se ptáš, máme ve formě semínek, pak jsou v seznamu ještě položky "vegetativně množené", to jsou odkopky, oddělky, pacibulky... daných druhů... Kam Ti to můžu poslat? Moje adresa je Elsa Šebková, Solany 60, Třebívlice 41115
zdravím
elsa
elsa.sebkova
začátečník
 
Příspěvky: 11
Registrován: úte 12. bře 2013 16:34:31

Re: Kyle.Reese - hledám/nabízím

Příspěvekod Michaela » sob 14. úno 2015 19:03:48

Dobrý den, jsem začínající a scháním semínka planého rajčete červeného, dýně Hokaido, echinaceu, čili papričky, případně nějaké koření. Můžu vyměnit za Český česnek od českého šlechtitele, druhým rokem z vlastní sklizně. Je sice podzimní, ale může se zaset i na jaro. Jinak mám nějaké kaktusy ovšem je to sbírka co kdo dal, tak názvy nevím a ještě do vysoka rostoucí sukulent. Můžu vyfotit. Nebo se nějak domluvit. Děkuji Míša ;)
Michaela
nový člen
 
Příspěvky: 2
Registrován: pon 02. úno 2015 9:54:23

Re: Kyle.Reese - hledám/nabízím

Příspěvekod j0hn » stř 25. bře 2015 19:30:08

Zdravím,

sháním rajče divoké červené. Stačilo by pár semen.
Jako začátečník můžu nabídnout pouze nesemínkový ravanš:
Domácí jahodová marmeláda.
Domácí slivovice, hruškovice nebo jahodovice.
Mám přehled v počítačích, takže můžu poradit s výběrem počítače. Nějaká diagnostika by po telefonu taky asi šla.

Přeji pěkný den,
Honza
j0hn
nový člen
 
Příspěvky: 5
Registrován: sob 21. bře 2015 20:59:29
Bydliště: Praha

Re: Kyle.Reese - hledám/nabízím

Příspěvekod kyle.reese » sob 16. led 2016 22:31:41

aktualizace 2016
Všichni chtějí vaše dobro. Nenechte si ho vzít!
Uživatelský avatar
kyle.reese
začátečník
 
Příspěvky: 11
Registrován: pon 05. bře 2012 2:05:35
Bydliště: Pardubice

Re: Kyle.Reese - hledám/nabízím

Příspěvekod elsa.sebkova » stř 20. led 2016 20:25:10

Hola :)
zajímalo by nás tohle:
kafrova limetka, annona cherimola,
marhanik granatovy - granatovnik obecny (punica granatum) (citrus hystrix) - vydrží tyhle 3 venku? Jak pěstuješ ten marhaník, čéče? :)
vinna reva
lisky a oresaky

náš seznam sem tu myslím už pověsila, kdyby Tě něco zaujalo ( z Tvý poptávky tu ale nemáme asi nic)
dík za odpověď
elsa
elsa.sebkova
začátečník
 
Příspěvky: 11
Registrován: úte 12. bře 2013 16:34:31

Re: Kyle.Reese - hledám/nabízím

Příspěvekod kyle.reese » sob 23. led 2016 20:31:13

elsa.sebkova píše:zajímalo by nás tohle:
kafrova limetka, annona cherimola,
marhanik granatovy - granatovnik obecny (punica granatum) - vydrží tyhle 3 venku?


jestli u vas pres zimu nemrzne, tak jo :mrgreen: limeta a annona jsou z tropu ;)

marhanik to venku v teplejsich oblastech zvlada (starsi rostlina), ale plodit asi nebude...
Všichni chtějí vaše dobro. Nenechte si ho vzít!
Uživatelský avatar
kyle.reese
začátečník
 
Příspěvky: 11
Registrován: pon 05. bře 2012 2:05:35
Bydliště: Pardubice

Re: Kyle.Reese - hledám/nabízím

Příspěvekod elsa.sebkova » stř 27. led 2016 20:43:51

:)
tak si ještě pár let počkáme:)
a asiminu znáš?
je to možná stejná čeleď jako cherimola, plody s chutí něco mezi banánem a hruškou a mrazy to tu dává...
elsa.sebkova
začátečník
 
Příspěvky: 11
Registrován: úte 12. bře 2013 16:34:31

Re: Kyle.Reese - hledám/nabízím

Příspěvekod kyle.reese » sob 30. led 2016 1:08:24

elsa.sebkova píše::)
a asiminu znáš?
je to možná stejná čeleď jako cherimola, plody s chutí něco mezi banánem a hruškou a mrazy to tu dává...


jj, nekolik rostlin mam ;)
Všichni chtějí vaše dobro. Nenechte si ho vzít!
Uživatelský avatar
kyle.reese
začátečník
 
Příspěvky: 11
Registrován: pon 05. bře 2012 2:05:35
Bydliště: Pardubice

Re: Kyle.Reese - hledám/nabízím

Příspěvekod katkakytka » ned 28. úno 2016 8:45:48

Dobrý den,

pokud máte ještě zájem o ostružiník, mám jich spoustu. Bohužel nevím, co je to za odrůdu, ale trny nemá.
Měla bych zájem o rýmovník, angínovník a kalisii...

Díky.
katkakytka
nový člen
 
Příspěvky: 5
Registrován: pon 12. říj 2015 18:03:59
Bydliště: Pardubice

PředchozíDalší

Zpět na Výměna rostlin, sazenic a semen

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 návštevníků

cron