Hawkovec - nabízím 2013

Co nabízíte a co sháníte. Má vaše biozahrada přebytky semen? Nabídněte je ostatním a získejte další rostliny i přátele! Prosím sem dávejte pouze konkrétní nabídky se seznamy rostlin.
Pravidla fóra
Toto fórum je VÝHRADNĚ PRO VÝMĚNY, v tomto fóru NIC NEPRODÁVÁME. Zde nabídněte svoje přebytky ostatním, můžete nabízet i úplně obyčejné věci. Poptávky typu dobře zaplatím prosím dávejte do komerční inzerce.
Výměny probíhají jako vzájemná svobodná dohoda dvou jedinců, administrátoři výměny nijak dál nezprostředkovávají. Velmi doporučujeme výměny vyvážené, ale pokud se rozhodnete jinak nic proti tomu nebudeme namítat. Pokud si nepřejete zveřejňovat kontakt nebo adresu použijte prosím soukromé zprávy.
Novým členům doporučujeme, aby si prošli všechny aktuální výměny a nejprve vložili svou nabídku. Nabídky prosím vkládejte ve tvaru: Honza - jabloň nabízím nebo Honza - topol sháním. Pokud je v nabídce seznam rostlin, postačí Honza - nabízím. Pokud sháníte nebo nabízíte něco, co už nabízí nebo shání jiný člen fóra, nepřipisujte prosím k vláknu příspěvky "Já taky", ale založte si své vlastní téma. Do příspěvků pište jenom k výměnám, o rostlinách samotných se diskutuje v tématu Rostliny.

Re: Hawkovec - nabízím 2013

Příspěvekod semenareni » čtv 15. led 2015 15:09:19

Dobrý den, je vaše nabídka ještě aktuální? Měl bych zájem o čočkofazol, butternut a tu maslovou fazoli. Moji nabídku tady najdete. Měl bych také zájem o divoká rajčata semena. Díky
semenareni
začátečník
 
Příspěvky: 13
Registrován: pon 29. pro 2014 15:33:36

Re: Hawkovec - nabízím 2013

Příspěvekod hawkovec » pon 19. led 2015 17:20:56

Zdravím všechny nadšence do zahradničení,

chtěl bych se předem omluvit, že jsem v minulosti nereagoval na některé dotazy, jelikož jsem byl pracovně "mimo". Slibuju, že letos to bude lepší - tj. budu reagovat na veškeré dotazy v přiměřené době. Pro tento rok nabízím převážně semena - něco vlastní a něco nákup či od někoho jiného. No - po pravdě se mi to nechce všechno vypisovat, tak prosím spíš napiště co opravdu scháníte a já Vám odepišu.

S pozdravem a přáním pěkného dne Karel.
hawkovec
začátečník
 
Příspěvky: 24
Registrován: ned 19. úno 2012 15:56:36

Re: Hawkovec - nabízím 2013

Příspěvekod hawkovec » pon 19. led 2015 17:26:04

Zdravím "Semenaření",

mrknu na to - něco určitě mám, buhužel loňský rok byl "naprd", takže to budou semena převážně z 2013.
hawkovec
začátečník
 
Příspěvky: 24
Registrován: ned 19. úno 2012 15:56:36

Re: Hawkovec - nabízím 2013

Příspěvekod semenareni » úte 20. led 2015 19:19:40

OK mám to tu Semanareni výměny 2015. Starší semínka snad nevadí.
semenareni
začátečník
 
Příspěvky: 13
Registrován: pon 29. pro 2014 15:33:36

Re: Hawkovec - nabízím 2013

Příspěvekod hawkovec » úte 27. led 2015 18:25:03

Zdravím Semenáře,

tak pošlete adresu a já Vám udělám takový zeleninovo/kytkový výběr (bude to takové malé překvapení).

S pozdravem a přáním pěkného dne Karel.
hawkovec
začátečník
 
Příspěvky: 24
Registrován: ned 19. úno 2012 15:56:36

Re: Hawkovec - nabízím 2013

Příspěvekod semenareni » úte 27. led 2015 19:23:21

Ahoj, posílej prosím pomocí služby Balík na poštu (stačí obálka), kontakt: Michal Novotný, NA POŠTU, Pod Hroby 541, 280 02, Kolín 2, semenareni@seznam.cz, 736 521 365. Dík, vybral sis něco z mojí nabídky?
semenareni
začátečník
 
Příspěvky: 13
Registrován: pon 29. pro 2014 15:33:36

Předchozí

Zpět na Výměna rostlin, sazenic a semen

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 návštevníků

cron