Vyhlašuji akci pro začínající "Startovní balíček"

Co nabízíte a co sháníte. Má vaše biozahrada přebytky semen? Nabídněte je ostatním a získejte další rostliny i přátele! Prosím sem dávejte pouze konkrétní nabídky se seznamy rostlin.
Pravidla fóra
Toto fórum je VÝHRADNĚ PRO VÝMĚNY, v tomto fóru NIC NEPRODÁVÁME. Zde nabídněte svoje přebytky ostatním, můžete nabízet i úplně obyčejné věci. Poptávky typu dobře zaplatím prosím dávejte do komerční inzerce.
Výměny probíhají jako vzájemná svobodná dohoda dvou jedinců, administrátoři výměny nijak dál nezprostředkovávají. Velmi doporučujeme výměny vyvážené, ale pokud se rozhodnete jinak nic proti tomu nebudeme namítat. Pokud si nepřejete zveřejňovat kontakt nebo adresu použijte prosím soukromé zprávy.
Novým členům doporučujeme, aby si prošli všechny aktuální výměny a nejprve vložili svou nabídku. Nabídky prosím vkládejte ve tvaru: Honza - jabloň nabízím nebo Honza - topol sháním. Pokud je v nabídce seznam rostlin, postačí Honza - nabízím. Pokud sháníte nebo nabízíte něco, co už nabízí nebo shání jiný člen fóra, nepřipisujte prosím k vláknu příspěvky "Já taky", ale založte si své vlastní téma. Do příspěvků pište jenom k výměnám, o rostlinách samotných se diskutuje v tématu Rostliny.

Vyhlašuji akci pro začínající "Startovní balíček"

Příspěvekod Ivana » sob 21. zář 2013 3:16:01

Pro všechny kdo začínají, nemají na výměnu rostliny, ale něco jiného (těm co nenabízejí nic také nic nenabízím) vyhlašuji akci "Startovní balíček".
Bude to fungovat takto: Přihlásíte se do tohoto vlákna, pošlete mi na moji adresu (kterou vám pošlu přes SZ) středně velkou obálku (malou ne, aby se to vešlo) s nalepenou známkou a napsanou svou adresou a já vám do ní nabalím semena, kterých mám přebytek.
Až se vás přihlásí víc, budu balíčky odesílat a o odeslání se dozvíte v tomto vlákně.
Zatím vím že tam bude:
hokkaido
třapatka
ačokča
divoká rajčata
případně zkřížená divoká rajčata
cukrová kukuřice
řepík
rebarbora

Možná tam bude i šalvěj, meduňka, šanta, monarda, dobromysl, čtyřboč, perila, libeček, pupalka a další semena u kterých usoudím že jich mám přebytek. Seznam upřesním, musím udělat inventuru. Balíček budu odesílat někdy během října-listopadu-prosince. Nabídka je v tuto chvíli jednorázová, ale pokud to bude fungovat a budu mít ještě nějaká semena tak to můžeme prodloužit. Co mi za to dáte si upřesníme přes SZ.
Uživatelský avatar
Ivana
Administrátor
 
Příspěvky: 3362
Registrován: pát 06. lis 2009 20:51:55
Bydliště: Brno

Re: Vyhlašuji akci pro začínající "Startovní balíček"

Příspěvekod konviczka » stř 14. led 2015 9:33:20

Dobrý den,

platí ještě Vaše nabídka?
Pokud ano, budu velmi ráda. když mi pošlete Vaši adresu :)
Lucie
konviczka
nový člen
 
Příspěvky: 1
Registrován: úte 13. led 2015 10:46:38

Re: Vyhlašuji akci pro začínající "Startovní balíček"

Příspěvekod Michaela » sob 07. úno 2015 10:46:30

Dobrý den, platí ještě Vaše nabídka? Hlavně bych měla zájem o červená divoká rajčata,Hokaido i nějaké bylinky. Začínám...,ale určitě se domluvíme.
Michaela
nový člen
 
Příspěvky: 2
Registrován: pon 02. úno 2015 9:54:23

Re: Vyhlašuji akci pro začínající "Startovní balíček"

Příspěvekod Ivana » úte 17. bře 2015 22:21:01

Startovní balíček vpodstatě ještě platí, ale nemám to všechno doma, takže by toho bylo míň. Doma mám určitě hokkaida, třapatku, cukrovou kukuřici, goji, ačokču. V malém množství šišák bajkalský, šanta kočičí a snad i další. Nic z toho ale není z loňska a už je poměrně pozdě. Jestli chcete, pošlu.
Uživatelský avatar
Ivana
Administrátor
 
Příspěvky: 3362
Registrován: pát 06. lis 2009 20:51:55
Bydliště: Brno


Zpět na Výměna rostlin, sazenic a semen

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 návštevníků

cron