jakákoli semena za marmelády, čaje, syrupy :-) začínám

Co nabízíte a co sháníte. Má vaše biozahrada přebytky semen? Nabídněte je ostatním a získejte další rostliny i přátele! Prosím sem dávejte pouze konkrétní nabídky se seznamy rostlin.
Pravidla fóra
Toto fórum je VÝHRADNĚ PRO VÝMĚNY, v tomto fóru NIC NEPRODÁVÁME. Zde nabídněte svoje přebytky ostatním, můžete nabízet i úplně obyčejné věci. Poptávky typu dobře zaplatím prosím dávejte do komerční inzerce.
Výměny probíhají jako vzájemná svobodná dohoda dvou jedinců, administrátoři výměny nijak dál nezprostředkovávají. Velmi doporučujeme výměny vyvážené, ale pokud se rozhodnete jinak nic proti tomu nebudeme namítat. Pokud si nepřejete zveřejňovat kontakt nebo adresu použijte prosím soukromé zprávy.
Novým členům doporučujeme, aby si prošli všechny aktuální výměny a nejprve vložili svou nabídku. Nabídky prosím vkládejte ve tvaru: Honza - jabloň nabízím nebo Honza - topol sháním. Pokud je v nabídce seznam rostlin, postačí Honza - nabízím. Pokud sháníte nebo nabízíte něco, co už nabízí nebo shání jiný člen fóra, nepřipisujte prosím k vláknu příspěvky "Já taky", ale založte si své vlastní téma. Do příspěvků pište jenom k výměnám, o rostlinách samotných se diskutuje v tématu Rostliny.

jakákoli semena za marmelády, čaje, syrupy :-) začínám

Příspěvekod tere11 » pon 17. lis 2014 19:31:18

Dobrý den vespolek,
jsem šťastnou novomajitelkou velkého pozemku a vrhla jsem se na přípravu záhonků na příští rok, a to na zcela zapleveleném poli...no, držte mi palce, provádím své první pokusy o mulčování.

Na příští sezónu sháním jakákoli semena. Vlastní zatím nenabídnu, neb žádná nemám. Pokud by byl někdo ochotný zaslat mi vlastní semínka (začnu konzervativně s rajčaty, okurkami, saláty, kořenovkou, brukvemi.... a třeba mi doporučíte něco nenáročného pro začátečníka), ráda se mu odvděčím nějakým vlastním výrobkem v podobě šípkového čaje, marmelád či syrupů a samozřejmě obálkou a známkou. Na jaře pak budu samozřejmě vděčná za jakoukoli sazenici (o svém úspěchu s předpěstováním si ideály nedělám). Dostupné jsou pro mne lokality poblíž Prahy, Prahy-západ a Kolína.
Děkuji
Tereza
tere11
nový člen
 
Příspěvky: 2
Registrován: sob 15. lis 2014 18:36:05

Re: jakákoli semena za marmelády, čaje, syrupy :-) začínám

Příspěvekod krteček » ned 28. úno 2016 14:44:42

Dobrý deň,
neviem či máte stále záujem o rastliny. Ja sa každoročne zbavujem dosť veľkého množstva rastlín a nemám z toho veľkú radosť. Radšej by som ich predala do dobrých rúk nejakému záhradkárovi. Tiež rada množím, takže na objednávku viem niektoré namnožiť.
Prosím dajte vedieť, či stále máte záujem a ak áno, tak skúste byť konkrétnejšia o čo.
Mám trvalky, bylinky, skalničky, ovocné kríky/kěře... Najviac sa rozrastajú asi jahody.
Uprednostňujem ale osobné prevzatie - pre nás asi najvhodnejšia PRAHA /ja som z Praha-východ, okr. Benešov/.
S pozdravom
Krteček
krteček
nový člen
 
Příspěvky: 3
Registrován: čtv 25. úno 2016 19:46:46
Bydliště: Zaječice

Re: jakákoli semena za marmelády, čaje, syrupy :-) začínám

Příspěvekod Hanaba » čtv 12. kvě 2016 6:37:07

Dobrý den,
pokud je Vaše poptávka ještě aktuální, mohu nabídnout rostliny, mám byliny, květiny a pár skalniček (estragon, routu, yzop, řimbaba, oman orlíčky, malé drobnokvěté růže, hvězdnice, rozchodníky, netřesk, narcisy, udatna...). Jsem z daleka, ale mohu poslat poštou.
S pozdravem
Hana
Hanaba
začátečník
 
Příspěvky: 9
Registrován: pát 31. říj 2014 16:27:36


Zpět na Výměna rostlin, sazenic a semen

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 návštevníků

cron