Nabídka pokojových stromů

Co nabízíte a co sháníte. Má vaše biozahrada přebytky semen? Nabídněte je ostatním a získejte další rostliny i přátele! Prosím sem dávejte pouze konkrétní nabídky se seznamy rostlin.
Pravidla fóra
Toto fórum je VÝHRADNĚ PRO VÝMĚNY, v tomto fóru NIC NEPRODÁVÁME. Zde nabídněte svoje přebytky ostatním, můžete nabízet i úplně obyčejné věci. Poptávky typu dobře zaplatím prosím dávejte do komerční inzerce.
Výměny probíhají jako vzájemná svobodná dohoda dvou jedinců, administrátoři výměny nijak dál nezprostředkovávají. Velmi doporučujeme výměny vyvážené, ale pokud se rozhodnete jinak nic proti tomu nebudeme namítat. Pokud si nepřejete zveřejňovat kontakt nebo adresu použijte prosím soukromé zprávy.
Novým členům doporučujeme, aby si prošli všechny aktuální výměny a nejprve vložili svou nabídku. Nabídky prosím vkládejte ve tvaru: Honza - jabloň nabízím nebo Honza - topol sháním. Pokud je v nabídce seznam rostlin, postačí Honza - nabízím. Pokud sháníte nebo nabízíte něco, co už nabízí nebo shání jiný člen fóra, nepřipisujte prosím k vláknu příspěvky "Já taky", ale založte si své vlastní téma. Do příspěvků pište jenom k výměnám, o rostlinách samotných se diskutuje v tématu Rostliny.

Nabídka pokojových stromů

Příspěvekod sifu » úte 07. črc 2015 8:34:09

Nabízím k výměně exotické subtropické a tropické stromy pro zimní zahrady a světlé byty. Nezasílám poštou, pouze předám při domluveném převzetí (u Sedlčan - Střední Povltaví ). Stromy jsou 0,5m až 2 m velké. Ty větší se vejdou jen do kombíků a dodávek. Jedná se o Australské lahvovníky - Brachychiton discolor,acerifolius, Salámovník - Kigelia africana, Avokáda, Choisia speciosa,Žakaranda mimosolistá -Jacaranda mimosiofila a další. Vyměním za mrazuvzdorné cesmíny a magnolie větší než 20 cm. Nebo nabídněte ( venkovní neopadavé keře a netradiční mrazuvzdorné stromy ).Prosím o reakce jen vážných zájemců a nadšených pěstitelů, Děkuji. Jiří
sifu
nový člen
 
Příspěvky: 3
Registrován: stř 02. dub 2014 12:52:32

Zpět na Výměna rostlin, sazenic a semen

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník