Katka - nabízím a sháním

Co nabízíte a co sháníte. Má vaše biozahrada přebytky semen? Nabídněte je ostatním a získejte další rostliny i přátele! Prosím sem dávejte pouze konkrétní nabídky se seznamy rostlin.
Pravidla fóra
Toto fórum je VÝHRADNĚ PRO VÝMĚNY, v tomto fóru NIC NEPRODÁVÁME. Zde nabídněte svoje přebytky ostatním, můžete nabízet i úplně obyčejné věci. Poptávky typu dobře zaplatím prosím dávejte do komerční inzerce.
Výměny probíhají jako vzájemná svobodná dohoda dvou jedinců, administrátoři výměny nijak dál nezprostředkovávají. Velmi doporučujeme výměny vyvážené, ale pokud se rozhodnete jinak nic proti tomu nebudeme namítat. Pokud si nepřejete zveřejňovat kontakt nebo adresu použijte prosím soukromé zprávy.
Novým členům doporučujeme, aby si prošli všechny aktuální výměny a nejprve vložili svou nabídku. Nabídky prosím vkládejte ve tvaru: Honza - jabloň nabízím nebo Honza - topol sháním. Pokud je v nabídce seznam rostlin, postačí Honza - nabízím. Pokud sháníte nebo nabízíte něco, co už nabízí nebo shání jiný člen fóra, nepřipisujte prosím k vláknu příspěvky "Já taky", ale založte si své vlastní téma. Do příspěvků pište jenom k výměnám, o rostlinách samotných se diskutuje v tématu Rostliny.

Katka - nabízím a sháním

Příspěvekod katkakytka » pon 26. říj 2015 19:54:17

Nabízím k výměně tyto rostliny:
- maliník, ostružiník beztrnný, meduňka, máta (chlupatá i nechlupatá :) ), malý stálezelený keřík (dle obrázků nejspíše Lonicera Nitida), malý semenáček černého rybízu, sazenice jahodníku

Sháním:
- hortenzii latnatou, třapatku zářivou, zelený chřest.

Nejlépe asi osobní odběr v Pardubicích, popř. jednou za čas na trase Pardubice - Pelhřimov, v nejkrajnějším případě poštou... ;)
katkakytka
nový člen
 
Příspěvky: 5
Registrován: pon 12. říj 2015 18:03:59
Bydliště: Pardubice

Re: Katka - nabízím a sháním

Příspěvekod Misazap » stř 09. pro 2015 20:25:41

Ahoj,
mám zakořeněnou kalinu vonnou, možná pár semen třapatky nachové, možná bych ji někde měla mít i k vykopání (roste nám ve spárách chodníku a z tama se vykopat nedá, ale vím, že jsem ji někde zkoušela sadit, tak jestli mi ji švagrová při letní razii nezničila, tak tam je). Ale jsem až z Plzně, takže by to šlo jedině poštou. Na výměnu by mě zajímal ten muchovník.

Míša Zapletalová
Misazap
zasloužilý člen
 
Příspěvky: 154
Registrován: pát 02. dub 2010 13:30:19
Bydliště: Plzeň

Re: Katka - nabízím a sháním

Příspěvekod katkakytka » stř 09. pro 2015 21:19:27

Ahoj, to by bylo super. Jen je mi trapně, že ten muchovník je fakt miminko, tak nevím, jestli poroste, nebo co bude dělat... ;) Šla jsem ho přeměřit - má 15 cm, takže to asi chvilku potrvá, než z něj něco bude...
Pokud byste stále měla zájem, tak to chcete poslat hned, nebo to necháme až na předjaří?
Katka
katkakytka
nový člen
 
Příspěvky: 5
Registrován: pon 12. říj 2015 18:03:59
Bydliště: Pardubice

Re: Katka - nabízím a sháním

Příspěvekod Misazap » ned 31. led 2016 9:56:37

Mě maličký nevadí .. zatím ho můžu dát jen do samozavlažovacího barelu, ale zase jsem o krok dál s pozemkem, tak snad brzy bude kam sázet. Výměna teď by se už dala spáchat :-)
Misazap
zasloužilý člen
 
Příspěvky: 154
Registrován: pát 02. dub 2010 13:30:19
Bydliště: Plzeň

Re: Katka - nabízím a sháním

Příspěvekod katkakytka » sob 27. úno 2016 20:13:14

Dobrý den,

dlouho jsem tu nebyla... Muchovníček pošlu, napište mi adresu. Nemám přidat i tu ostružinu? :-)
katkakytka
nový člen
 
Příspěvky: 5
Registrován: pon 12. říj 2015 18:03:59
Bydliště: Pardubice

Re: Katka - nabízím a sháním

Příspěvekod Misazap » pon 29. úno 2016 13:19:57

Ostružiník asi necháme na jindy, zatím nemám kam s ním. Adresu pošlu přes SZ. A vy mi pošlete svoji, vykopnu tu kalinu a kouknu po třapatce .. :-) díky
Misazap
zasloužilý člen
 
Příspěvky: 154
Registrován: pát 02. dub 2010 13:30:19
Bydliště: Plzeň

Re: Katka - nabízím a sháním

Příspěvekod katkakytka » stř 16. bře 2016 20:08:32

Provedena aktualizace stavu rostlin (8/2016).
katkakytka
nový člen
 
Příspěvky: 5
Registrován: pon 12. říj 2015 18:03:59
Bydliště: Pardubice


Zpět na Výměna rostlin, sazenic a semen

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 návštevníků