Hľadám na výmenu

Co nabízíte a co sháníte. Má vaše biozahrada přebytky semen? Nabídněte je ostatním a získejte další rostliny i přátele! Prosím sem dávejte pouze konkrétní nabídky se seznamy rostlin.
Pravidla fóra
Toto fórum je VÝHRADNĚ PRO VÝMĚNY, v tomto fóru NIC NEPRODÁVÁME. Zde nabídněte svoje přebytky ostatním, můžete nabízet i úplně obyčejné věci. Poptávky typu dobře zaplatím prosím dávejte do komerční inzerce.
Výměny probíhají jako vzájemná svobodná dohoda dvou jedinců, administrátoři výměny nijak dál nezprostředkovávají. Velmi doporučujeme výměny vyvážené, ale pokud se rozhodnete jinak nic proti tomu nebudeme namítat. Pokud si nepřejete zveřejňovat kontakt nebo adresu použijte prosím soukromé zprávy.
Novým členům doporučujeme, aby si prošli všechny aktuální výměny a nejprve vložili svou nabídku. Nabídky prosím vkládejte ve tvaru: Honza - jabloň nabízím nebo Honza - topol sháním. Pokud je v nabídce seznam rostlin, postačí Honza - nabízím. Pokud sháníte nebo nabízíte něco, co už nabízí nebo shání jiný člen fóra, nepřipisujte prosím k vláknu příspěvky "Já taky", ale založte si své vlastní téma. Do příspěvků pište jenom k výměnám, o rostlinách samotných se diskutuje v tématu Rostliny.

Hľadám na výmenu

Příspěvekod krteček » ned 28. úno 2016 14:27:58

Dobrý deň, hľadám nejaké nové rastliny pre moju záhradu, či už ovocné, trvalky alebo letničky na doplnenie zbierky. Momentálne nemám žiadne semaná, takže skôr môžem poskytnúť [b]oddenky, hlízy, cibulky. [/b]

MÁM napr.:
Jahodník měsíční
Dobromysl obecná
Máta zázvorová
Tulipány
Lilie
Denivky
Nemecké kosatce
Sibiřský kosatec
Orlíček
Hosty
Hvězdnice
Zákula japonská

Pre záujemcov by som upresňovala podrobnejšie, z niektorých rastlín mám aj po 10 - 20 druhov.

Nič konkrétneho asi nezháňam, ale radosť by urobili napr.:

Japonské kosatce
Pivonky /iné než mám/
Rododendrony
Semiačka niektorých letničiek a byliniek

Osobná výmena by mi asi vyhovovala najviac, bývam v Stredočeskom kraji /Pyšely, Senohraby, Mirošovice/.
Ďakujem

Krteček
krteček
nový člen
 
Příspěvky: 3
Registrován: čtv 25. úno 2016 19:46:46
Bydliště: Zaječice

Zpět na Výměna rostlin, sazenic a semen

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků