Scháním 2 sazeničky divokých rajčat

Co nabízíte a co sháníte. Má vaše biozahrada přebytky semen? Nabídněte je ostatním a získejte další rostliny i přátele! Prosím sem dávejte pouze konkrétní nabídky se seznamy rostlin.
Pravidla fóra
Toto fórum je VÝHRADNĚ PRO VÝMĚNY, v tomto fóru NIC NEPRODÁVÁME. Zde nabídněte svoje přebytky ostatním, můžete nabízet i úplně obyčejné věci. Poptávky typu dobře zaplatím prosím dávejte do komerční inzerce.
Výměny probíhají jako vzájemná svobodná dohoda dvou jedinců, administrátoři výměny nijak dál nezprostředkovávají. Velmi doporučujeme výměny vyvážené, ale pokud se rozhodnete jinak nic proti tomu nebudeme namítat. Pokud si nepřejete zveřejňovat kontakt nebo adresu použijte prosím soukromé zprávy.
Novým členům doporučujeme, aby si prošli všechny aktuální výměny a nejprve vložili svou nabídku. Nabídky prosím vkládejte ve tvaru: Honza - jabloň nabízím nebo Honza - topol sháním. Pokud je v nabídce seznam rostlin, postačí Honza - nabízím. Pokud sháníte nebo nabízíte něco, co už nabízí nebo shání jiný člen fóra, nepřipisujte prosím k vláknu příspěvky "Já taky", ale založte si své vlastní téma. Do příspěvků pište jenom k výměnám, o rostlinách samotných se diskutuje v tématu Rostliny.

Scháním 2 sazeničky divokých rajčat

Příspěvekod lavenir » úte 26. dub 2016 16:55:06

Scháním 2 sazeničky divokých rajčat nejlépe v Praze, prosím máte někdo navíc, moje setba mi letos bohužel nevyšla.
Na výměnu nabízím sazeničky:
- rajčat tyčkovýchTornádo ( vlastní sběr semínek)
- rajčat tyčkových kulovitý tvar (hybridní, hodné k sušení, z letos koupených semen)
- rajčat tyčkových třešínky (hybridní, letos koupená semena)
- ačoky případně mám ještě i pár semínek (semena dovezeny z Řecka)
- dýně žlutá mám i semínka
- papričky zvonkové (červené, jemně pálivé, semínka vlastní, původně rozmnožené z papričky dovezené z Řecka)
- tymián (vlastní rozmnožené rostlinky)
- libeček (2 leté rostlinky)
- rukola i semínka (semínka vlastní produkce)

nebo semínka:
- dýně (vlastní setba)
- vojákovy fazole - fazol keříčkový žlutomasý, semena bílá s tmavými flíčky připomínajícími siluetu vojáka (vlastní setba dovezená před lety od tety z Moravy)

Pro všechny nejen na výměnu za rajčátka nabízím rostlinky na skalku - sice nemám asi nic vzácného, ale pro ty, co si zakládají zahrádku a nechtějí vše kupovat se tu určitě pár věcí najde, bylinky a léčivky-meduńka, máta, oregáno, měsíček, rukola nebo co mi zůstane z vypěstovaných přebytků - ideální pokud by jste si pro to i sami přijeli, zhrádku mám na západním okraji Prahy.
lavenir
nový člen
 
Příspěvky: 1
Registrován: stř 27. kvě 2015 10:52:45

Zpět na Výměna rostlin, sazenic a semen

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron