sháním lilek český raný

Co nabízíte a co sháníte. Má vaše biozahrada přebytky semen? Nabídněte je ostatním a získejte další rostliny i přátele! Prosím sem dávejte pouze konkrétní nabídky se seznamy rostlin.
Pravidla fóra
Toto fórum je VÝHRADNĚ PRO VÝMĚNY, v tomto fóru NIC NEPRODÁVÁME. Zde nabídněte svoje přebytky ostatním, můžete nabízet i úplně obyčejné věci. Poptávky typu dobře zaplatím prosím dávejte do komerční inzerce.
Výměny probíhají jako vzájemná svobodná dohoda dvou jedinců, administrátoři výměny nijak dál nezprostředkovávají. Velmi doporučujeme výměny vyvážené, ale pokud se rozhodnete jinak nic proti tomu nebudeme namítat. Pokud si nepřejete zveřejňovat kontakt nebo adresu použijte prosím soukromé zprávy.
Novým členům doporučujeme, aby si prošli všechny aktuální výměny a nejprve vložili svou nabídku. Nabídky prosím vkládejte ve tvaru: Honza - jabloň nabízím nebo Honza - topol sháním. Pokud je v nabídce seznam rostlin, postačí Honza - nabízím. Pokud sháníte nebo nabízíte něco, co už nabízí nebo shání jiný člen fóra, nepřipisujte prosím k vláknu příspěvky "Já taky", ale založte si své vlastní téma. Do příspěvků pište jenom k výměnám, o rostlinách samotných se diskutuje v tématu Rostliny.

sháním lilek český raný

Příspěvekod hana kédlová » pon 02. kvě 2016 11:33:25

Ahoj sháním lilek č. raný mohu vyměnit za BLECK BEAUTY sazenice i semena mám vlastní. Stačí koncem léta, letos už by to nestihl. Také bych ráda nějaká bílá, pruhovaná a srdíčková rajčata -mám - Tornáda, Goldkrone, Porýní, Stupice, Brutus, Divoká ( letos kupovaná semena 6sazenic), Zlatavu, možná i oranžové Datlo. Také mám spoustu semen cukrového melounu. Ten bych ráda vyměnila za nějaký odolný a velmi raný vodní meloun. Mohu nabídnout i meduňku, vysemenila se na více místech na zahradě a granátová jablka z pecek. Ty mi poslední 2 zimy přežily venku. Výměna nejlépe osobně Slaný, Kladno nebo u mě v Pozdni. Semena poštou.
hana kédlová
začátečník
 
Příspěvky: 23
Registrován: stř 27. dub 2016 13:18:03

Re: sháním lilek český raný

Příspěvekod hana kédlová » stř 18. kvě 2016 9:54:24

Vážně nikdo :(
Mohu nasemenařit i - chřest ivančický
pelyněk pravý
nakladačky petit de paris
měsíček lékařský
levanduli
kopretiny
heřmánek
měsíčnici (penízky)
violku vonnou
ředkvičku viola
salát král máje
dýni- muscate de provence x máslová ?
maďarskou meruňku a letňáče hana (mě klíčí v trávníku)
pozdní broskve
pupalku
diviznu
PS: Na e-mail nechodím. Nemám vlastní počítač. Má adresa je v obchodním rejstříku a číslo volně na internetu.
hana kédlová
začátečník
 
Příspěvky: 23
Registrován: stř 27. dub 2016 13:18:03


Zpět na Výměna rostlin, sazenic a semen

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků