Co mi zvedne náladu - vlákno pro cyniky a černý humor

Vtipy, hádanky, blbinky, relax...

Re: Co mi zvedne náladu

Příspěvekod Ivana » pát 16. dub 2010 10:43:04

Ono je to s lidmi složité. Někdy se člověk nachází ve stavu, kdy všechno vidí optimisticky a má skvělou náladu a všechno mu připadá fajn (někde jsem pro to četla přiléhavý název pozitivní adresář) a někdy má zase potřebu si postěžovat, vidí všechno černě, překážky mu připadají těžko překonatelné (pro to bylo jméno negativní adresář). No a když se v tom člověk nechce až tak plácat a hledá cestu ven tak se nabízí jako jedna z možností cynismus s nadhledem. Další možnost je najít něco pozitivního (jako například písnička, film, video...).
Já jsem chtěla založit vlákno pro ty pozitivní věci, co náladu zvedaj, Kohant si vybral cynismus a třísklo to.

Myslím, že pro většinu lidí je normální a přirozené střídat tyhle náhledy, (kromě věčných optimistů a věčných pesimistů) a i cynismus tam patří, ale je velmi užitečné to rozlišovat, uvědomovat si to a někdy i oddělovat. Proto vlákna rozdělím a poprosím vás v případě těchto dvou vláken o rozlišování a oddělování.
Uživatelský avatar
Ivana
Administrátor
 
Příspěvky: 3362
Registrován: pát 06. lis 2009 20:51:55
Bydliště: Brno

Re: Co mi zvedne náladu - vlákno pro cyniky a černý humor

Příspěvekod Ivana » pát 16. dub 2010 10:56:36

Jde úchyl do lesa s holčičkou. Holčička říká: Já se bojím. On na to: Copak ty, ty to máš dobrý, ale já půjdu zpátky úplně sám.
Uživatelský avatar
Ivana
Administrátor
 
Příspěvky: 3362
Registrován: pát 06. lis 2009 20:51:55
Bydliště: Brno

Re: Co mi zvedne náladu - vlákno pro cyniky a černý humor

Příspěvekod kořenářka » pát 05. lis 2010 13:16:00

Tak abyste věděli, skoro půlka listopadu, zatím docela hezky, maminy na trhu furt nakupují naši mrkev, hnůj pod brambory zaorán. Chci si pořídit sbírku čínských pivoněk přímo z Číny, prý to vyjde strašně levně, tak na jaře. První dotace na účtě, mám na nájemné z 40 ha, Mlýnec jede dál!!! Jen mne s...e, kolik zaplatím za 50 let starý kravín, abych vyřešila zimoviště pro krávy, konečně.
Každoročně se těším na tuto roční dobu, opravdu. Listopadovýý písně od léta si zpívááám......
V neděli zabalím slíbená semínka, zdraví Mlýnec
kořenářka
zasloužilý člen
 
Příspěvky: 146
Registrován: pát 25. pro 2009 18:15:19

Re: Co mi zvedne náladu - vlákno pro cyniky a černý humor

Příspěvekod Kohant » sob 06. lis 2010 6:51:29

Já za něj dal asi 25.0000,- ale nevím to teď přesně.
Uživatelský avatar
Kohant
zasloužilý člen
 
Příspěvky: 588
Registrován: ned 13. pro 2009 14:55:56
Bydliště: na východ od martase

Re: Co mi zvedne náladu - vlákno pro cyniky a černý humor

Příspěvekod kořenářka » sob 06. lis 2010 12:56:14

Buď je to ruina nebo máš kliku. Objektů k pronájmu za údržbu je teď spousta ale žádný nadosah. Museli bychom se stěhovat a opustit údolí. Řeším letní využití, ze dvora nám jdou dobře na odbyt bronzové krůty, biochovy mají ale předepsány rozsáhlé výběhy, typický páchnoucí slepičí dvorek je nepřípustný. Pokud bychom krůty nevybili, co nevidět by tak vypadalo celé nejbližší okolí farmy a to je jich jen 30. Brouci šli spát, tak jsou líné chodit po pastvinách.Ale krmit s nimi lišky?....
kořenářka
zasloužilý člen
 
Příspěvky: 146
Registrován: pát 25. pro 2009 18:15:19

Re: Co mi zvedne náladu - vlákno pro cyniky a černý humor

Příspěvekod bobek » čtv 29. bře 2012 12:22:53

Důležité info, mimo jiné pro chovatele včel a slepic, doporučuji přečíst ZDE.
bobek
zasloužilý člen
 
Příspěvky: 557
Registrován: pát 20. lis 2009 17:57:31
Bydliště: Praha, zahrada v Posázaví

Re: Co mi zvedne náladu - vlákno pro cyniky a černý humor

Příspěvekod PetraBilska » úte 21. říj 2014 17:45:03

Slepice také zdaníme ;)
PetraBilska
nový člen
 
Příspěvky: 1
Registrován: čtv 16. říj 2014 22:03:23

Předchozí

Zpět na Blbinky a ptákoviny

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků