Draha Nabízím - lilie, sháním div.rajče

Zde jsou již neaktuální příspěvky ohledně výměn.

Draha Nabízím - lilie, sháním div.rajče

Příspěvekod draha » ned 13. led 2013 12:25:46

Ahoj, jsem tu již rok nová, ale ještě jsem nepsala, moc toho nemám, ale mám k výměně semena divizny velkokvěté a rakouské a semena lilie zlatohlavé, vše mi roste na moji zahradě, kterou nazývám přírodní selskou zahradu šmrncnutou permakulturou.Jsem z Brna.
Beru skoro vše - divoké rajče, nějakou kukuřici, černý kořen, nějaké zajímavé fazole, odkopky trvalek na trvalkový záhon a 4 divoké skalky
Určitě se domluvíme
Draha
draha
nový člen
 
Příspěvky: 1
Registrován: stř 08. úno 2012 13:59:06

Re: Draha Nabízím - lilie, sháním div.rajče

Příspěvekod Fazole » pon 04. úno 2013 21:58:31

Ahoj, Draho!

Což takhle přijet na výměnný sraz? Odkopneš si, dovezeš semínka, tradičně to bývá velmi fajn.
Fazole
člen korespondent
 
Příspěvky: 58
Registrován: čtv 30. zář 2010 21:06:23

Re: Draha Nabízím - lilie, sháním div.rajče

Příspěvekod hawkovec » ned 24. úno 2013 15:59:49

Zdravím Draha,

můžu ti nabídnout pnoucí máslové fazole (výborná a úrodná neznámá odrůda) + odkopky trvalek (meduňka, malolistá silně aromatická máta, oregáno, pažitka, lesní jahody) + semena černého kořene (obávám se, že klíčivost už bude dost slabá) + semena některých druhů zelenin. Pokud stále máš tu lilii, tak bych nějaké semínka bral. Pokud ne, nevadí - pošlu ti to jen tak. Možná by sme se mohli setkat/předat v Brně (bohužel můžu až na úplném konci dubna - což asi už bude trochu pozdě). Tak napiš co a jak. Čau a přeju pěkný den.
hawkovec
začátečník
 
Příspěvky: 24
Registrován: ned 19. úno 2012 15:56:36


Zpět na Archiv výměn rostlin

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron