Zákeřná z mojí kuchyně 2. Z čeho jsem to uvařila?

Tady si můžete vyzkoušet jak znáte rostliny.

Re: Zákeřná z mojí kuchyně 2. Z čeho jsem to uvařila?

Příspěvekod Ivana » čtv 30. říj 2014 14:16:22

No netýkavka malokvětá, ale jedlá je i ta velká, netýkavka žláznatá. V Indii z ní vaří jídlo snad po tisíciletí. Jedlá je i naše původní netýkavka nedůtklivá. Jíst se dají syrové plody, mladé výhonky se podle pfaf jí vařené s jednou výměnou vody, u všech tří druhů. Listy jsem zkoušela teď na podzim zároveň s plody a jsou hořké.

Bolševník velkolepý to samozřejmě není, je to bolševník obecný, který je v Evropě tradiční jedlou rostlinou. Letos mi bohužel utekly mladé květní pupeny, o jejichž chuti celý anglicky i jinak mluvící internet píše v superlativech, například na tomto francouzkém blogu se hovoří o mandarinkové a kokosové příchuti. Pokud si to hodíš do překladače, tak berce nejsou skály ni kameny, je to bolševník, a občas to strejda google překládá blbě jako bolševník velkolepý, ale v tomto článku je to opravdu bolševník obecný Heracleum sphondylium. V tom článku co odkazuju je i úžasná fotka řezu terinou z rýže a květních pupenů bolševníku. Zato mi letos neutekly bolševníkové plody (i když to bylo tak-tak), které vychvaluji již výše. Takže bolševník velmi doporučuju, s upozorněním že sbírán holou rukou, která je poté vystavena slunci působí opravdu ošklivé a dlouhotrvající vyrážky (a mám i osobní zkušenost s puchýři na noze, kdy jsem chodila po čerstvě pokosené zahradě na slunci bez ponožek, to úplně stačí). Takže sbírat v rukavicích nebo se okamžitě důkladně umýt.

Kostival by ti měl na zahradě bez problému vyrůst i z malého úlomku kořene, vyber mu nějaké vlhké místo, snese i stín. Divím se, že s tím máš problém, ale zase neznám tvou zahradu.

Jinak jsem ráda, že se ti moje vaření líbí, ale ve srovnání například s těmi francouzi nebo dalšími lidmi co se tomu dlouho věnují, jsem nevědomý začátečník. Jinde ve světě je vaření z volně rostoucích rostlin u některých skupin velmi oblíbené. Jen v angličtině vyšlo asi 150 kuchařek s recepty a návody. Zrovna teď jsem zkoušela řapíky lopuchu: odrbat kartáčkem, nožem odstranit vlákna - to je pěkná drbačka - a uvařit, ten francouz doporučuje ve dvou vodách kvůli hořkosti. Ty moje řapíky hořké nebyly ani za syrova, zato ale zůstaly kapku vláknité, nejspíš to ještě nemám v ruce. Měly by mít chuť jako artyčoky, ale já artyčoky neznám, takže to houby poznám.
Uživatelský avatar
Ivana
Administrátor
 
Příspěvky: 3362
Registrován: pát 06. lis 2009 20:51:55
Bydliště: Brno

Re: Zákeřná z mojí kuchyně 2. Z čeho jsem to uvařila?

Příspěvekod Hanča » čtv 30. říj 2014 22:17:19

Netýkavku nedůtklivou bych snad ani nejedla, připadá mi, že je jí v přírodě stále méně.

Přiznám se, že vařit z mrkvovitých se trochu bojím, snad s výjimkou bršlice, tu poznám. Je možné si bolševník splést s něčím jedovatým?
Uživatelský avatar
Hanča
zasloužilý člen
 
Příspěvky: 239
Registrován: sob 02. led 2010 19:37:25

Re: Zákeřná z mojí kuchyně 2. Z čeho jsem to uvařila?

Příspěvekod Ivana » pát 31. říj 2014 15:15:28

Netýkavky nedůtklivé je opravdu méně než těch druhých dvou. Taky bych jí nesbírala, ale až ji potkám tak jí určitě ochutnám.

O mrkvovitých se chystám napsat článek, počkej si na něj. Soudný člověk, který má bolševník "nakoukaný" a nastudovaný by ho s ničím jiným zaměnit neměl. Navíc je daleko hojnější než většina jedovatých. Nakoukej si tvar listů, velké listové pochvy a případně i vzhled plodů. Ale záměny jsou věc velmi ošidná, existují lidi co jsou schopni zaměnit i druhy ze dvou úplně různých čeledí. Jedovaté mrkve u nás jsou tetlucha kozí pysk (tam hrozí záměna spíš s petrželí), rozpuk jízlivý a sevlák širolistý (obě bahenní a vzácné), bolehlav plamatý (tady hrozí záměna s krabilicí hlíznatou, která je navíc jedlá a vypadají úplně stejně), krabilice mámivá (která se dá zaměnit spíš s tořicí japonskou anebo s kerblíkem lesním), halucha vodní (bahenní a vzácnější, většinou roste ve vodě). Z důvodů vyrážek jsou k jedovatým počítány i oba bolševníky.
Uživatelský avatar
Ivana
Administrátor
 
Příspěvky: 3362
Registrován: pát 06. lis 2009 20:51:55
Bydliště: Brno

Re: Zákeřná z mojí kuchyně 2. Z čeho jsem to uvařila?

Příspěvekod Ivana » pát 14. lis 2014 10:16:00

Jo a taky jsem zapomněla, že i tady na fóru je povídání o jedovatých mrkvích. Je tam i pár fotek.
Uživatelský avatar
Ivana
Administrátor
 
Příspěvky: 3362
Registrován: pát 06. lis 2009 20:51:55
Bydliště: Brno

Předchozí

Zpět na Poznávačky rostlin

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků

cron