Po srazu - dojmy, otázky a vzkazy

Toto fórum slouží výhradně k domlouvání osobních výměn rostlin a sazenic na srazu.

Re: Po srazu - dojmy, otázky a vzkazy

Příspěvekod Ivana » čtv 09. čer 2011 14:51:41

Pro všechny co mají pochybnosti o pivoňkách: Ty vyrývané co jste dostali zatím letos nekvetou. Některé letos asi nepokvetou vůbec a ty ostatní mají zatím pořád poupata, jsou tam hodně zastíněné.
Uživatelský avatar
Ivana
Administrátor
 
Příspěvky: 3362
Registrován: pát 06. lis 2009 20:51:55
Bydliště: Brno

Re: Po srazu - dojmy, otázky a vzkazy

Příspěvekod Kohant » pon 20. čer 2011 14:10:22

Co se týče stavby baráku, z nejhoršího jsem venku. Jestli je příští týden nějaký sraz, mohl bych snad přijet.

Ale času na vás tady zatím moc nemám. Bobkovi dlužím za rouby. Nabídl jsem dříny, ale nějak to všechno prosvištělo kolem mě a já prošvihl pravou chvíli na řízkování. Napíchal jsem do substrátu nějaké arguty, ale moc se o ně nestarám. Tak pokud něco přežije, bude to mít od základu tuhý kořínek.

Med do rány květový, ne medovicový (lesní). Například s proleženinami (spolehlivě je umí např. naše nemocnice) dělá zázraky. Když jsem si rozřízl nohu motorovkou, matlal jsem ji medem a po třech letech to místo po nějaké době najdu, ale jizvu nemám. A to to bylo na šití.
Uživatelský avatar
Kohant
zasloužilý člen
 
Příspěvky: 588
Registrován: ned 13. pro 2009 14:55:56
Bydliště: na východ od martase

Re: Po srazu - dojmy, otázky a vzkazy

Příspěvekod Fazole » ned 26. čer 2011 21:41:14

Ahoj! Nevím, kam vám to ve fóru jinam lípnout, kdyžtak to přestěhuj někam vhodněji, Ivano - posílám zas odkaz na mikrouše, nafotila jsem zahradu, spíš ta okrasnější místa: http://mikrousi.smyslzivota.cz
Fazole
člen korespondent
 
Příspěvky: 58
Registrován: čtv 30. zář 2010 21:06:23

Předchozí

Zpět na Sraz a výměny na srazu květen 2011

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron