Po srazu - dojmy, otázky a vzkazy

Toto fórum slouží výhradně k domlouvání osobních výměn rostlin a sazenic na srazu.

Po srazu - dojmy, otázky a vzkazy

Příspěvekod Ivana » pon 09. kvě 2011 6:25:22

Sraz byl úžasný, škoda že nebyl delší, se všema z vás bych si ráda ještě popovídala.

Yaw: Nakonec jsem ti zapoměla dát slíbená divoká rajčata, promiň. Jsou zaparkovaná u Fazole, tam to je blíž než do Brna.
Uživatelský avatar
Ivana
Administrátor
 
Příspěvky: 3362
Registrován: pát 06. lis 2009 20:51:55
Bydliště: Brno

Re: Po srazu - dojmy, otázky a vzkazy

Příspěvekod sklenka » pon 09. kvě 2011 8:00:03

Mně se taky sraz moc líbil a pevně doufám, že si ho ještě někdy zopakujeme. Ovšem ty následky! Včera jsem celý den sázela téměř bez přerušení - manžel když viděl můj pološílený výraz v oku, nechal mě bez poznámek lítat po zahradě s rýčem, kyblíčkem a konví, ač normálně remcá, jen dloubnu do země. Stihla jsem zasadit jen to, co nebylo v květináči, a dneska se nemůžu ani hnout. Ale dobře mi tak, nemám být tak hamižná a naobjednávat si toho tolik.
V rámci sázení jsem zjistila toto: Ivano, tobě jsem zapomněla dát kousek té šanty, co jsem slíbila - pošlu ti ji na podzim s růží, jo? A prosímtě, co že byly zač ty zvonky? (listy trochu jako náprstník křížený se šalvějí)
Kdo chtěl akébii a nedostala se na něj (Eliška?) - v mém kelímku jich bylo víc než 2 - zbytek dám do květníku, kdyžtak se o ně přihlaste.
Marcenko, tvoje třapatky byly v pytlíku? Potřebuju je nějak odlišit od těch fialových.
Bobku, tobě jsem toho moc nepřivezla, na to, kolik jsem toho nakonec dostala - nechceš si ode mě ještě něco vybrat? Pokud tě nezaujalo nic v seznamech, zkusím tu najít něco jiného. Stejně bych z tebe časem ráda vymámila tu tvou báječnou ostružinu a řízky zimolezu (jsem na ně nakonec zapomněla), tak si tě musím trochu předcházet.
Jinak všechny zdravím.
sklenka
zasloužilý člen
 
Příspěvky: 222
Registrován: sob 02. led 2010 23:27:39
Bydliště: Voticko

Re: Po srazu - dojmy, otázky a vzkazy

Příspěvekod Ivana » pon 09. kvě 2011 8:26:29

Sklenka: kousek šanty jsem dostala od Fazole, to je v pohodě, nedělej si starosti. Zvonek je řepkovitý Campanula rapunculoides anebo klubkatý Campanula glomerata, napiš u čeho byl. U pivoněk byla glomerata a u orlíčků byla rapuinculoides, ale možná se připletl i jinam. Zvonek s úzkými listy je broskvolistý Campanula persicifolia, ten byl myslím samostatně nebo u něčeho jiného. Akébii dostala Fazole a víc než jednu, to je taky v pohodě, jen jestli by se jí neujala. Ale akébie mám k dispozici zatím silný nadbytek.

Řada lidí touží po opakování, tak určitě něco uděláme. Zatím jsem ještě nesadila, přijeli jsme domů v noci, čeká mě to dnes a asi budu šílet že to nestíhám.
Uživatelský avatar
Ivana
Administrátor
 
Příspěvky: 3362
Registrován: pát 06. lis 2009 20:51:55
Bydliště: Brno

Re: Po srazu - dojmy, otázky a vzkazy

Příspěvekod sklenka » pon 09. kvě 2011 8:34:26

U čeho zvonek byl si samozřejmě už nepamatuju. No nic, tak se nechám překvapit, dala jsem ho do světlého polostínu, to by snad nemuselo vadit ani jednomu z nich, ne?
sklenka
zasloužilý člen
 
Příspěvky: 222
Registrován: sob 02. led 2010 23:27:39
Bydliště: Voticko

Re: Po srazu - dojmy, otázky a vzkazy

Příspěvekod bobek » pon 09. kvě 2011 8:55:10

Sklenka: já jsem spokojen s tím co jsem dostal, nemusel jsem lítat po zahradě s pološíleným výrazem :D
S tím zimolezem je dobře že jsi zapomněla, teď není na jeho řízkování vhodná doba. Takže by jsme si mohli navzájem vyměnit tvůj Triumf za můj neznámý kultivar, moje ostružiny za tvoji mydlici a je to :)
bobek
zasloužilý člen
 
Příspěvky: 557
Registrován: pát 20. lis 2009 17:57:31
Bydliště: Praha, zahrada v Posázaví

Re: Po srazu - dojmy, otázky a vzkazy

Příspěvekod sklenka » pon 09. kvě 2011 9:01:09

S radostí.
sklenka
zasloužilý člen
 
Příspěvky: 222
Registrován: sob 02. led 2010 23:27:39
Bydliště: Voticko

Re: Po srazu - dojmy, otázky a vzkazy

Příspěvekod Ivana » pon 09. kvě 2011 9:10:59

Sklenka: Až zasázím tak dám vlákno zvonky.
Uživatelský avatar
Ivana
Administrátor
 
Příspěvky: 3362
Registrován: pát 06. lis 2009 20:51:55
Bydliště: Brno

Re: Po srazu - dojmy, otázky a vzkazy

Příspěvekod sklenka » pon 09. kvě 2011 9:30:23

Ivano, to je v pohodě, až vykvetou, tak je snad poznám.
sklenka
zasloužilý člen
 
Příspěvky: 222
Registrován: sob 02. led 2010 23:27:39
Bydliště: Voticko

Re: Po srazu - dojmy, otázky a vzkazy

Příspěvekod Fazole » pon 09. kvě 2011 20:55:48

Ahoj!

To bylo boží!

Ještě teď se směju nad Bobkovo noční hláškou "Tak si trhni čakrou!"

Yaw, musím si z něčeho vyrobit tu virguli, kyvadýlko mi dnes dopoledne urvaný kus další náušnice nanašlo, neovládám je.

Já mám tedy všeho dost, bez pološíleného výrazu jsem sázela 3,5h.
Fazole
člen korespondent
 
Příspěvky: 58
Registrován: čtv 30. zář 2010 21:06:23

Re: Po srazu - dojmy, otázky a vzkazy

Příspěvekod Petra » pon 09. kvě 2011 21:08:26

Bylo to moc fajn, těším se na zopakování.

Stále ještě sázím a přesazuji, aby se mi všechno na moji minizahradu vešlo.

Krásné jarní dny!
Petra
Petra
zasloužilý člen
 
Příspěvky: 206
Registrován: sob 28. lis 2009 21:25:04
Bydliště: Lysá n/L.

Další

Zpět na Sraz a výměny na srazu květen 2011

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků

cron