Jana-ka - nabídky a poptávky

Vlákna pro výměny na srazu, přihlášky, organizace.

Jana-ka - nabídky a poptávky

Příspěvekod Jana-ka » pát 04. kvě 2012 20:30:54

Zatím to vypadá, že bych na sraz přivezla jakony, rhodioly, možná i nějakou schizandru, muchovník /asi olšolistý/, šišák stranokvětý, přebytky mečíků, možná i tulipánů a kosatců. Nahrnkovány mám kozlíky, máčky plocholisté, mateřídoušku úzkolistou, monardu, třezalku, pelyněk brotan...Chtěl by někdo odkopek marulky lesní? To bych ještě taky zvládla nahrnkovat ;)
Od Sklenky by se mi líbílo vyměnit obě šanty a bertrám, od Ivany Artemisii Ludovicianu a..prosím...nemáš ty pokojové voňavé Pelargonia, co jsem ti loni věnovala? Ty moje se urazily a odešly :(
Od Jiřího bych ráda šáchor a od Danky pětilistý ženšen...jinak dlouhodobě toužím po mořské cibuli a hořci žlutém /kdysi jsem koupila sazeničku - a vyklubal se z něj hořec tečkovaný! Semínka přivezu na sraz...
Jana-ka
pokročilý
 
Příspěvky: 40
Registrován: sob 28. lis 2009 20:07:51

Re: Jana-ka - nabídky a poptávky

Příspěvekod Danka » pát 04. kvě 2012 20:42:08

Ženšen slibuju, budu prosit o rhodiolu.
Toužím po párečku klanoprašek, nechceš moji výměnou za tvoji? Jinak ještě něco dodám, pokud si vybereš.
Danka
zasloužilý člen
 
Příspěvky: 121
Registrován: sob 22. led 2011 23:50:54

Re: Jana-ka - nabídky a poptávky

Příspěvekod Ivana » sob 05. kvě 2012 13:45:39

Pelyňku Ludovicova je a bude dost, docela se rozlejzá, pelargonie jsem před nedávnem pidlala a řízky jsme právě přivezli, mořskou cibuli a šáchor taky máš u nás.
Já bysem prosila jednu či dvě máčky plocholisté, pokecáme o pěstování jakonu a šišáku a možná i ty přebytky (to záleží na tom jestli to budu mít kam dát). A možná i muchovník. Bertrám mám už objednaný, že taky neřekneš že ho máš.
Uživatelský avatar
Ivana
Administrátor
 
Příspěvky: 3362
Registrován: pát 06. lis 2009 20:51:55
Bydliště: Brno

Re: Jana-ka - nabídky a poptávky

Příspěvekod Jana-ka » sob 05. kvě 2012 20:15:06

pro Danku: jj, díky za nabídku, i tu Schizandru bychom mohly vyměnit
pro Ivanu: též díky za splnění téměř všech přání ;) ...na oplátku jsem ti zkusila odrýpnout tu jehlici rolní, co se ti loni líbila, uvidíme, jak se bude tvářit za týden. Máček je dost, i jiného bejlí, uvidíme, co se mi vejde do auta ;)
Ten bertrám byl překlep - už jsem ho opravila - pelyněk mám samozřejmě brotan...a bertrám bych taky brala, kdyby byl někde přebytek.
Jana-ka
pokročilý
 
Příspěvky: 40
Registrován: sob 28. lis 2009 20:07:51

Re: Jana-ka - nabídky a poptávky

Příspěvekod Ivana » ned 06. kvě 2012 7:57:38

O bertrám si napiš Sklence. Já sice mám nějaká semena od Sema, ale plnokvětý a o ten nestojím. Brotanu mám přebytky tak ať tě ani nenapadne vozit dříví do lesa.
Jo a jestli to co máš je Calamintha nepeta tak po té bažím též.
Uživatelský avatar
Ivana
Administrátor
 
Příspěvky: 3362
Registrován: pát 06. lis 2009 20:51:55
Bydliště: Brno


Zpět na Výměnný sraz 2012

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron