Kos černý

Co se dá dělat na biozahradě s živočichy které nechceme? Týká se větších živočichů, na hmyz je téma breberky.

Re: Kos černý

Příspěvekod Ivana » čtv 13. zář 2012 19:56:42

Nikdy jsem neslyšela že by kosi krmili mláďata kočičím žrádlem, musím se zeptat zoologů. Tvé zkušenosti se zvířaty mi připadají zvláštní.
Uživatelský avatar
Ivana
Administrátor
 
Příspěvky: 3362
Registrován: pát 06. lis 2009 20:51:55
Bydliště: Brno

Re: Kos černý

Příspěvekod Allegra17 » čtv 13. zář 2012 20:06:29

no, je pravda, že nevím, jestli tím kočičím krmením ten kos krmí hlavně sebe, anebo ty mladé, to fakt nevím. Ale sedím na terase kousek od něj a vidím co vidím. něco sežere, s něčím odletí. V podstatě jsem předpokládala, že jde tím krmit, ale může se vlastně leknout mě a jít se dokrmit jinam. Nicméně na kočičí stravě zjara trvám, to už se opakuje několik let. v létě to ustává a teď touto dobou nelítají vůbec. Až pak v říjmu na slunečnici.
Allegra17
začátečník
 
Příspěvky: 7
Registrován: čtv 13. zář 2012 10:02:50

Re: Kos černý

Příspěvekod Allegra17 » čtv 13. zář 2012 21:07:18

Možná zvláštní zkušenost, zato empirická.Vídám je u kočičího krmení denně. Netvrdím, že jim kočičí žrádlo tak chutná, spíš si myslím, že potřebují sebe (či mláďata ) vykrmit a zvolili prostě ten nejefektivnější a nejjednodušší způsob. Nezapomeňte, že kočičí krmení pak už během roku nepotřebují, vystačí si pak už s běžným hmyzem atp. Každopádne kočiči misky tam zůstávají nadále kvůli našim kočkám, a pokud si poslouží někdo další, třeba právě ti ježci, nemáme nic proti.
Allegra17
začátečník
 
Příspěvky: 7
Registrován: čtv 13. zář 2012 10:02:50

Předchozí

Zpět na Nezvaní hosté - jak regulovat hryzce, plže...

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků