Přednáška o jedlých rostlinách s ochutnávkou v Brně

Informace o akcích, na které chcete pozvat ostatní a zajímavé projeklty.

Přednáška o jedlých rostlinách s ochutnávkou v Brně

Příspěvekod Ivana » čtv 30. říj 2014 14:48:33

Dovoluji si pozvat všechny brňáky i nebrňáky na svou přednášku pro Přírodovědný klub v Brně o jedlých rostlinách s ochutnávkou. Lžičky a sklenice sebou.

přednášky KP2014-15.doc
Přednášky Přírodovědeckého klubu Brno, podzim 2014
(31.5 KiB) 805 krát
Uživatelský avatar
Ivana
Administrátor
 
Příspěvky: 3362
Registrován: pát 06. lis 2009 20:51:55
Bydliště: Brno

Re: Přednáška o jedlých rostlinách s ochutnávkou v Brně

Příspěvekod Misazap » pát 09. led 2015 10:40:45

Ty jo, ta březnová přednáška mě láká. Nechcete k tomu někdo ještě přidat nějaký program? Mám to z Plzně docela kus cesty. V Brně mám rodinu, tak se zabavím i jinak, ale kdyby se k tomu třeba přidala víkendová procházka s poznávačkou, nebo návštěva nějaké zahrady, to by bylo fajné ;-)
Misazap
zasloužilý člen
 
Příspěvky: 154
Registrován: pát 02. dub 2010 13:30:19
Bydliště: Plzeň

Re: Přednáška o jedlých rostlinách s ochutnávkou v Brně

Příspěvekod Ivana » pát 09. led 2015 15:52:11

Ahoj. Bohužel s podzimní přednáškou byly velké organizační těžkosti, nakonec byla, ale něco mě to stálo a musela jsem si to zorganizovat sama. Jarní ochutnávka pod hlavičkou Přírodovědeckého klubu určitě nebude (100%), přednáška asi (90%) také ne.

Ale mám spoustu lidí, kteří baží i po jedlých rostlinách, i po ochutnávkách a přejí si víkendové termíny, takže letos něco spáchám o víkendu. Dám vědět. Jestli chceš, můžeš si stáhnout prezentaci z podzimní přednášky anebo se podívat na článek.
Uživatelský avatar
Ivana
Administrátor
 
Příspěvky: 3362
Registrován: pát 06. lis 2009 20:51:55
Bydliště: Brno

Re: Přednáška o jedlých rostlinách s ochutnávkou v Brně

Příspěvekod Misazap » stř 21. led 2015 21:50:20

škoda, ale chápu ..
na zahradě už začíná jaro, kvetou talovíny a ze země už raší sněženky. Denivky se už taky probouzí, chystám se je letos zase trochu zkonzumovat, byly mňamkové :-)
Doufám, že toho letos stihnu ochutnat trochu víc :-) inšpiraci mám, tak už jen najít čas (a někdy i odvahu :-D)
Díky
Misazap
zasloužilý člen
 
Příspěvky: 154
Registrován: pát 02. dub 2010 13:30:19
Bydliště: Plzeň

Re: Přednáška o jedlých rostlinách s ochutnávkou v Brně

Příspěvekod Ivana » ned 25. led 2015 22:06:57

Nám už kvetou sněženky.
Uvažuju o tom, že bych udělala něco jarního, trochu zaměřeného na sběr takových těch tradičních jarních směsí (ale cizokrajných, Itálie, Japonsko, včetně denivek a je jich tu mraky). Půlden by byl demo zdarma a pak pokračování po zbytek dne a neděli, lehce placené (stovky, né tisíce). Možná i nějakou menší ochutnávku. Asi tak v dubnu. Co na to říkáš?
Uživatelský avatar
Ivana
Administrátor
 
Příspěvky: 3362
Registrován: pát 06. lis 2009 20:51:55
Bydliště: Brno

Re: Přednáška o jedlých rostlinách s ochutnávkou v Brně

Příspěvekod Misazap » čtv 12. úno 2015 14:49:17

Něco by bylo fajn, jen musím včas vědět termín a nějak se zařídit. Teď už třeba mám zadaný konec dubna/začátek května protože jedu na hliněné omítky do bílých karpat. Tak to třeba nezvládnu týden před, to by mě manžel zakous. Leda bych vzala i děti.
Díky
Misazap
zasloužilý člen
 
Příspěvky: 154
Registrován: pát 02. dub 2010 13:30:19
Bydliště: Plzeň


Zpět na Zajímavé akce a projekty

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 návštevníků

cron