Perila křovitá Perilla frutescens

Druhy zeleniny a koření co se běžně nepěstují.

Hodnocení chuti, 5 je nejlepší

5
1
50%
4
0
Žádná hlasování
3
0
Žádná hlasování
2
0
Žádná hlasování
1
0
Žádná hlasování
Nedá se to jíst
1
50%
Můj organismus to nesnáší
0
Žádná hlasování
 
Celkem hlasů : 2

Perila křovitá Perilla frutescens

Příspěvekod Ivana » pát 05. úno 2010 12:38:45

Perilla frutescens
Uživatelský avatar
Ivana
Administrátor
 
Příspěvky: 3362
Registrován: pát 06. lis 2009 20:51:55
Bydliště: Brno

Re: Perila

Příspěvekod kořenářka » sob 06. úno 2010 12:56:26

Hezká letnička, jako bylinka na můj vkus příliš aromatická, šéfkuchaři ji neznají, tak ji nechtějí. Sušila jsem ji kamarádce bylinářce na nějaké čaje. Prý se prodávají hrozně drahé kapsle s jejím výtažkem. Nevím přesně,ale snad pro posílení imunity. Z čínských bylin jsou oblíbené Mizuna a Mibuna, nejsou tak výrazné jako rukola a salát mohou i děti. Red Giant je krásný , výnosný, ale dost ostrý. Já mám moc ráda mladé výhonky čínské chryzantémy, když seřezávám sazenice, aby rozkošatily. Chtělo by to postupné výsevy, ale to nezvládám.
Zdraví Mlýnec
kořenářka
zasloužilý člen
 
Příspěvky: 146
Registrován: pát 25. pro 2009 18:15:19

Re: Perila křovitá Perilla frutescens

Příspěvekod Ivana » stř 13. říj 2010 22:36:40

Červená perila, japonsky zvaná Akajiso nebo Akashiso, je surovina na výrobu ume octa.
Dneska jsem zkusila přidat pár lístků do čalamády.
Uživatelský avatar
Ivana
Administrátor
 
Příspěvky: 3362
Registrován: pát 06. lis 2009 20:51:55
Bydliště: Brno

Re: Perila křovitá Perilla frutescens

Příspěvekod Alena » pon 07. úno 2011 14:35:53

Perila je prý dobrá pro alergiky, místo prášků. Z toho důvodu jsem ji zkoušela pěstovat. Rostliny pěkné, ale pro mě nepoživatelné. Stejně tak nemusím takové ty různé jedlé chryzantémy, mizuny a mibuny.
Japonci ji prý používají i jako koření na ryby. Jsem se někde dočetla... Zkoušet už to nebudu.
Alena
člen korespondent
 
Příspěvky: 99
Registrován: stř 02. úno 2011 18:32:43

Re: Perila křovitá Perilla frutescens

Příspěvekod JIRKA ST » sob 19. bře 2011 21:12:24

James A.Duke ve své knize Zelená lékárna uvádí:
Perila (perila frutescens) Tato aromatická hluchavkovitá rostlina,kterou před desetiletími někdo náhodou(nebo snad záměrně) dovezl z azie,je v orientu oblíbeným jídlem i lékem.Ve spojených státech roste většinou jako bujný plevel,ale na východním pobřeží ji uvidíte pěstovat u některých japonských restaurací.Japonští vědci vystopovali v této rostlině látky,které při dně pomáhají.Rostlina obsahuje poměrně velké množství čtyř látek známých jako inhibitory xantinoxydázy,které brání syntéze kyseliny močové.Často si do mátového čaje trochu této rostliny přidávám,podobně jako ji Japonci přidávají do sushi.
Tolik citace.
JIRKA ST
začátečník
 
Příspěvky: 21
Registrován: stř 16. úno 2011 12:53:49

Re: Perila křovitá Perilla frutescens

Příspěvekod Hanako » čtv 12. dub 2012 22:23:15

Shiso pěstuju na výrobu umeboshi, i na nakládání do ume octa. Pěstujem i zelený druh je výrazně aromatický, na akashiso je tu asi málo slunce, není tak aromatická jako v Japonsku. Akorát mi ve středních Čechách nestíhá vytvořit semínka, obvykle to řeším že mi známý posílají semínka z Japonska
Hanako
začátečník
 
Příspěvky: 7
Registrován: úte 20. bře 2012 21:57:42

Re: Perila křovitá Perilla frutescens

Příspěvekod Ivana » pát 13. dub 2012 11:53:25

Vloni jsem pohodila semínka na záhon a vyrostla i zaplodila. Letos očekávám že vyroste ze samovýsevu, semínka jsem dostala od Hely Vlašínové, vyrostlá u nás. Jak je možné že ve středníchn Čechách nedozraje? Nemůže být problém někde jinde?
Uživatelský avatar
Ivana
Administrátor
 
Příspěvky: 3362
Registrován: pát 06. lis 2009 20:51:55
Bydliště: Brno


Zpět na Netradiční zelenina a koření

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník