Nerozumím pravidlům

O nás a o fóru. Náměty na nová témata, provozní věci, problémy, aktuální dění, statistiky a další týkající se provozu fóra Biozahrada.
Pravidla fóra
Pokud máte nějaký problém nebo potřebujete něco vysvětlit, zkuste nejprve najít řešení v FAQ (Frequently Asked Questions, často kladené otázky), zobrazující se na horní liště vpravo. Je tam spousta podrobností k jednotlivým funkcím fóra.

Nerozumím pravidlům

Příspěvekod Anu » ned 08. dub 2012 18:31:01

Dobrý den,
já tomu, co zde píšete, vůbec nerozumím, ale možná časem se dopracuji k pochopení. Hlavně nechápu, jak mám skrýt adresu - a přitom si mám s někým něco vyměnit? Jak budu vědět, kdo je ten dotyčný - a jak on bude vědět, kdo jsem já?
Děkuji za info a zdravím,
Anu
Anu
nový člen
 
Příspěvky: 4
Registrován: čtv 29. bře 2012 20:27:59

Re: Pravidla fóra

Příspěvekod Ivana » ned 08. dub 2012 19:57:47

Pokud si chci s někým něco vyměnit, napíšu do jeho vlákna odpověď anebo počkám až někdo projeví zájem o mojí nabídku. Domluvíme se přímo přes fórum, pokud jeden z nás nebo oba nechceme uvádět na sebe kontakt do fóra (adresu, mail, telefon, což je všechno velmi snadná kořist pro spammery a lovce kontaktů) napíšeme si tyto údaje přes soukromou zprávu, takže je nikdo neuvidí.
Co je na tom nepochopitelného? Velmi dobře chápu všechny kteří se zdráhají psát tyto údaje veřejně, protože pokud zveřejním například mail tak mají spammeři volnou ruku a podobný veřejný mail mohou zahltit spamy zákonným způsobem. Stejně tak telefon, pokud se někdo dostal na seznam nějakého call centra tak mi potvrdí že není nic příjemného mít každý den dva tři hovory s nějakou "úžasně výhodnou nabídkou".
Uživatelský avatar
Ivana
Administrátor
 
Příspěvky: 3362
Registrován: pát 06. lis 2009 20:51:55
Bydliště: Brno


Zpět na Kancelář

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron