Mapa fóra

O nás a o fóru. Náměty na nová témata, provozní věci, problémy, aktuální dění, statistiky a další týkající se provozu fóra Biozahrada.
Pravidla fóra
Pokud máte nějaký problém nebo potřebujete něco vysvětlit, zkuste nejprve najít řešení v FAQ (Frequently Asked Questions, často kladené otázky), zobrazující se na horní liště vpravo. Je tam spousta podrobností k jednotlivým funkcím fóra.

Mapa fóra a úklid fóra

Příspěvekod Ivana » úte 05. čer 2012 16:24:29

Na přání tvořím mapu fóra. Dobrý začátek, ale bude to na dlouho.
Při té příležitostli budu i uklízet a ten první příspěvek s mapou po dokončení oddělím. Do tohoto vlákna mi můžete psát návrhy na změny a úpravy - například si vůbec nejsem jistá postavením vlákna Doporučeníhodné odrůdy. Kdysi bylo vyžádáno a podle mě má smysl, jenže to zase dělá vlny při hledání, vždycky když jsem nemohla najít Divoká rajčata tak jsem si vzpoměla teprve za chvíli kde vlastně jsou. Stejně tak křez by patřil do Jedlých atd. Když bude nový člen hledat divoká rajčata tak ho nejspíš nenapadne hledat je tam kde teď jsou. Zase na druhou stranu to vlákno jako doporučení smysl opravdu má.
Mám to rozřadit a v tomto tématu nechat stínová vlákna (tj. všechna vlákna by byla na fóru 2x, jednou tady a jednou tam kam logicky patří)?
Uživatelský avatar
Ivana
Administrátor
 
Příspěvky: 3362
Registrován: pát 06. lis 2009 20:51:55
Bydliště: Brno

Re: Mapa fóra

Příspěvekod jiho » stř 06. čer 2012 9:07:37

Začínám mít pocit, že by to chtělo spíš jmenný a tématický rejstřík, na což ale fórum není příliš stavěné. Něco jako má Damyko. Možná se s nimi domluvit, jak to mají udělané.
jiho
webadmin
 
Příspěvky: 178
Registrován: pát 06. lis 2009 20:45:35


Zpět na Kancelář

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků