Schvalování adminem

O nás a o fóru. Náměty na nová témata, provozní věci, problémy, aktuální dění, statistiky a další týkající se provozu fóra Biozahrada.
Pravidla fóra
Pokud máte nějaký problém nebo potřebujete něco vysvětlit, zkuste nejprve najít řešení v FAQ (Frequently Asked Questions, často kladené otázky), zobrazující se na horní liště vpravo. Je tam spousta podrobností k jednotlivým funkcím fóra.

Schvalování adminem

Příspěvekod Tony » stř 14. srp 2013 10:04:07

Mám tady jednu technickou otázku: Chci se zeptat, proč každé vložené temá a třeba i jen odpověď v určitém tématu dané diskuze musí schvalovat admin? Mám registrace na více portálech a ted se s tim potkavam poprvé.Myslím si, že to hodně brzdí komunikaci mezi vícero členy.Že by jsem mohli reagovat rychleji na otázky, témata atd. a tím napsat více postřehů, rad a celkově rozvinout konverzaci. Myslím, že se tím celkově brzdí "život na webu". Jde to i vidět, na většinu témat odepisuje jako poslední admin. Chápu, že někdy se najde černá ovce a píše úplně mimo téma nebo něco co sem nepatří.Ale to většina adminů řeší zpětným smazáním nebo připadným dočasným bloknutí uživatele.díky za odpověď.
Tony
začátečník
 
Příspěvky: 6
Registrován: úte 13. srp 2013 13:15:58

Re: Schvalování adminem

Příspěvekod bobek » stř 14. srp 2013 12:12:58

bobek
zasloužilý člen
 
Příspěvky: 557
Registrován: pát 20. lis 2009 17:57:31
Bydliště: Praha, zahrada v Posázaví

Re: Schvalování adminem

Příspěvekod Ivana » čtv 15. srp 2013 1:19:07

Máš pravdu, určitě to brzdí. Jenže my jsme tady dva fungující moderátoři co tady nejsou pořád (ostatní moderátoři už dlouho nemoderují, asi bych se na to měla podívat).
Já taky znám fóra kde se nic neschvaluje, jenže tam mají 15 moderátorů a do několika minut skončí každý spam nebo flame smazaný nebo v koši. Já už to tu jednou zažila, měli jsme tu záškodníka co naflákal na fórum 20 kontroverzních příspěvků za několik hodin. Kdo to má pak rozplítat když na to už lidi reagujou a občas je to proložené užitečnými příspěvky k věci a do koše to celé hodit nechci.
Občas se sem třeba týden nedostanu když se urodí práce a mě tenhle plevel prostě vadí a nechci ho tu. Protože na tohle dojeli i hodně kvalitní fóra, takže budu radši pes a budu nové členy prostě zdržovat.
Slibuju, že jakmile budu mít alespoň deset moderátorů tak to zkusím pustit co to udělá.
Uživatelský avatar
Ivana
Administrátor
 
Příspěvky: 3362
Registrován: pát 06. lis 2009 20:51:55
Bydliště: Brno

Re: Schvalování adminem

Příspěvekod Ivana » čtv 15. srp 2013 1:28:13

Už jseš Nihil obstat.
Uživatelský avatar
Ivana
Administrátor
 
Příspěvky: 3362
Registrován: pát 06. lis 2009 20:51:55
Bydliště: Brno


Zpět na Kancelář

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron