Zpřehlednění fóra - jak to udělat?

O nás a o fóru. Náměty na nová témata, provozní věci, problémy, aktuální dění, statistiky a další týkající se provozu fóra Biozahrada.
Pravidla fóra
Pokud máte nějaký problém nebo potřebujete něco vysvětlit, zkuste nejprve najít řešení v FAQ (Frequently Asked Questions, často kladené otázky), zobrazující se na horní liště vpravo. Je tam spousta podrobností k jednotlivým funkcím fóra.

Re: Zpřehlednění fóra - jak to udělat?

Příspěvekod sklenka » sob 19. úno 2011 21:22:58

Tohle je dobrý. A jak se na to dostanu jinak než z toho odkazu? Omlouvám se, ale asi jsem fakt natvrdlá.
sklenka
zasloužilý člen
 
Příspěvky: 222
Registrován: sob 02. led 2010 23:27:39
Bydliště: Voticko

Re: Zpřehlednění fóra - jak to udělat?

Příspěvekod Ivana » sob 19. úno 2011 22:23:37

No nejseš natvrdlá, teprve jsme to přidali (máš na tom svůj podíl 8-) ). Dostaneš se tam přes novou ikonku dole v patičce:
Uživatelský avatar
Ivana
Administrátor
 
Příspěvky: 3362
Registrován: pát 06. lis 2009 20:51:55
Bydliště: Brno

Re: Zpřehlednění fóra - jak to udělat?

Příspěvekod Alena » ned 20. úno 2011 9:25:03

Asi to sem úplně nepatří, možná už to tu někdo psal, takže v tom případě prosím za prominutí, ale trochu mi vadí jedna věc - když chci na něco odpovědět a nejsem předem přihlášená, kliknu na Odpovědět, přihlásím se, ale už mě to nevrátí do tématu, kde jsem chtěla psát, ale zpátky do hlavního menu, a pak horko ťažko znovu hledám, kdeže jsem to byla a na co jsem chtěla vlastně odpovídat. Na jiných fórech tenhle problém není. Jestli už se to tu řešilo, tak se omlouvám a prosím o vyhození příspěvku :)
Alena
člen korespondent
 
Příspěvky: 99
Registrován: stř 02. úno 2011 18:32:43

Re: Zpřehlednění fóra - jak to udělat?

Příspěvekod Ivana » ned 20. úno 2011 11:22:46

Alena: Zaškrtni si Přihlásit mě automaticky při každé návštěvě, zůstaneš přihlášená a problém zmizí.
Uživatelský avatar
Ivana
Administrátor
 
Příspěvky: 3362
Registrován: pát 06. lis 2009 20:51:55
Bydliště: Brno

Předchozí

Zpět na Kancelář

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků