Kompletni navod na vytvoreni EKOZAHRADY

Doporučená literatura a všechno o knížkách o biozahradě.

Re: Kompletni navod na vytvoreni EKOZAHRADY

Příspěvekod Ivana » čtv 21. led 2010 16:36:17

Vážení, toto je zajímavá diskuse, ale už nemá mnoho společného s informacemi o knize. Co kdybyste pokračovali na nově založeném fóru pro názory a úvahy? Abychom tu neměli příliš velký maglajs. Díky.
A nevím, tyto příspěvky mám nechat tady, zkopírovat nebo je přesuneme do tématu úvahy? Určitě by se k diskusi přidali i další - ve vláknu o knize úvahy o světě nikdo hledat nebude.
Uživatelský avatar
Ivana
Administrátor
 
Příspěvky: 3362
Registrován: pát 06. lis 2009 20:51:55
Bydliště: Brno

Re: Kompletni navod na vytvoreni EKOZAHRADY

Příspěvekod Ránazrána » čtv 21. led 2010 21:27:29

Ahoj,
kniha Kompletní návod na vyvoření ekozahrady....je kniha plná úvah o světě, takže reakce vtomto duchu sem nepochybně patří. Z nějaké části je plná informací o rostlinách , co běžně autoři podobných knih posbírají ze všech možných literatur a vyzdvihnou z těch všech info to ,co se jim hodí pro jejich účely.
Kdyby tato kniha byla naplněna faktama a konkrétními informacemi, návody a postupy ....pak by se zde nerozjela diskuse o úvahách .

Cením si toho, že se zrovna Ty ptáš ,co s tím máš udělat. Diskusní fora mívají temata uvah nebo sběrnu žumpových názorů (lidé to nazývají různě). Pokud se Ti to tu nelíbí ,dělej jak Ty myslíš,za svá rozhodnutí neseme zodpovědnost každý sám. Já bych to tu nechala a klidně bych to ještě zkopírovala i jinam.

Všechny Vás zdravím ránazrána
Ránazrána
začátečník
 
Příspěvky: 18
Registrován: stř 13. led 2010 17:57:24

Re: Kompletni navod na vytvoreni EKOZAHRADY

Příspěvekod Ivana » čtv 21. led 2010 23:09:30

OK, já tu knihu nečetla (už byla vyprodaná), takže vpodstatě nemohu posoudit jestli je to k tomuto tématu nebo ne.
Uživatelský avatar
Ivana
Administrátor
 
Příspěvky: 3362
Registrován: pát 06. lis 2009 20:51:55
Bydliště: Brno

Re: Kompletni navod na vytvoreni EKOZAHRADY

Příspěvekod Kohant » pon 01. úno 2010 14:30:59

Jarda píše:...
Dotaz či pochybnosti ohledně "kompletnosti" návodu v knize, jak název tvrdí - to je samozřejmě velmi subjektivní věc. Ekozahrady a několikahektarový rodový statek vytvářím roky a v knize je dle mého názoru vše, co jsem k tomu kdy potřeboval a potřebuji vědět.
...



Napadlo mě přirovnání ke Kompletnímu návodu ke hře šachy.

Po přečtení knihy bude čtenář znát jak se která figurka jmenuje, jak s ní může táhnout a že cílem hry je dát králi protihráče mat.
Uživatelský avatar
Kohant
zasloužilý člen
 
Příspěvky: 588
Registrován: ned 13. pro 2009 14:55:56
Bydliště: na východ od martase

Předchozí

Zpět na Knihy

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron