Evidence rostlin

Zde můžete požádat o radu ostatní.

Evidence rostlin

Příspěvekod Evik » čtv 11. říj 2012 21:48:35

Zdravím všechny
a chci se zeptat jak si vedete evidenci rostlin - tedy pokud si ji vedete. Používáte nějaký program v počítači, či lístkový katalog? Budu si muset něco takového zavést, ale stále jsem nenašla to coby mi vyhovovalo.
díky za vaše zkušenosti
Eva
Evik
člen korespondent
 
Příspěvky: 88
Registrován: sob 02. led 2010 20:42:47

Re: Evidence rostlin

Příspěvekod Ivana » stř 17. říj 2012 0:11:54

To co mám na zahradě jsem si kreslila na papír - rozkreslené jednotlivé záhonky a kde na nich co je, včetně průběžné fotodokumentace. Seznam semen a všechno co chci pěstovat mám v Excelu. Ale je to nějakou dobu všechno zanedbané. Zatím mi zahrada vzniká spíše živelně, ale určitě by to už chtělo nějaký projekt (je v plánu asi dva roky).
Známá si rozkreslovala všechny záhonky přesně každý rok, včetně data kdy sela nebo sázela - ale to měla spíš pro zeleninu.
Uživatelský avatar
Ivana
Administrátor
 
Příspěvky: 3362
Registrován: pát 06. lis 2009 20:51:55
Bydliště: Brno

Re: Evidence rostlin

Příspěvekod Evik » pon 22. říj 2012 20:08:17

Tak to nakonec zkouším v Access. Uvidím jak to bude fungovat, ale je mi na tom hlavně sympatické to, že si tam mohu přidat fotku, což se mi u některých nových druhů hodí. Po pár letech ;) dám vědět jak mi to funguje a zda jsem u toho vydržela.
Eva
Evik
člen korespondent
 
Příspěvky: 88
Registrován: sob 02. led 2010 20:42:47

Re: Evidence rostlin

Příspěvekod Misazap » sob 21. úno 2015 9:31:35

Ahoj, tak jak vypadá evidence po letech? A máte nějak evidenci propojenou s uložením semínek?
Misazap
zasloužilý člen
 
Příspěvky: 154
Registrován: pát 02. dub 2010 13:30:19
Bydliště: Plzeň


Zpět na Otázky, žádosti o radu

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků

cron