Spamuje z kontaktních mailů firmy

Čistička odpadních vod. Komentářový spam, astroturfing, aféry, flame.

Spamuje z kontaktních mailů firmy

Příspěvekod Ivana » stř 12. čer 2013 13:43:14

Našla jsem nádhernou věc - biologický test na obsah aspartamu: viz vlákno Léto 2013
Uživatelský avatar
Ivana
Administrátor
 
Příspěvky: 3362
Registrován: pát 06. lis 2009 20:51:55
Bydliště: Brno

Re: Léto 2013

Příspěvekod denka@orchid » stř 19. čer 2013 13:07:24

tak tohle je hodně zajímavé. komickým se to už nazvat nedá. :?

Ivanko já bych potřebovala jednu radu. Jsem u Nohelgarden a potřebovala bych dát udělat přelepy na nový tovar a je toho více. Našla jsem na googlu tuhle stránku, ostatní mi ukazovalo samé bludy :?: . Neznáte nějakou firmu na, kterou bych se mohla obrátit?
Předem děkuji za radu.
Uživatelský avatar
denka@orchid
nový člen
 
Příspěvky: 5
Registrován: stř 09. led 2013 23:34:25

Re: Léto 2013

Příspěvekod Ivana » stř 26. čer 2013 23:51:40

Pravděpodobně nejseš u Nohelgarden, ale pracuješ pro spamery. Někdo s tímhle odkazem otravuje v diskusích po internetu, důkazy jsou tady. Aktualizace duben 2017: Nuž důkazy tam kdysi byly. Dnes je tam toto: 400. That’s an error. Your client has issued a malformed or illegal request. That’s all we know.
Až bude mít Ivanka trochu času tak se mrkne na IP adresy, prověří si maily, všechny fóra a nicky, firmy, obchodní rejstřík a tak jak se to dělá. Jakmile tě chytím za ruku dostaneš nového avatara - je to taková konzervička od firmy Hormel, všem spamerům moc sluší, zahrajem ti fanfáry a povalíš za plot do čističky k ostatní havěti.
Zatím to nechám hnít tady - odkaz je přirozeně neaktivní.

2:28 A mám tě! Zejtra si na tobě pochutnám.
Uživatelský avatar
Ivana
Administrátor
 
Příspěvky: 3362
Registrován: pát 06. lis 2009 20:51:55
Bydliště: Brno

Re: Spamuje z kontaktních mailů firmy

Příspěvekod Ivana » stř 31. črc 2013 12:40:59

Nějak mi to zapadlo a zapoměla jsem na to.
Takže pro firmu print24 patřící německému majiteli spamuje pravděpodobně více lidí, jeden příliš nezvládá českou gramatiku. Usvědčeni byli například na fóru Symbianu, mechatronik blogu i jinde. Spamují i z mailů, které jsou uváděné jako kontaktní maily na firmu. Mail janb080@gmail.com je uváděn jako kontakt na inzeratyzdarma, mail johnyb080@gmail.com můžeme najít jako kontaktní firemní mail například v tomhle katalogu.

A teď fanfáry pro chytrou firmu:
Uživatelský avatar
Ivana
Administrátor
 
Příspěvky: 3362
Registrován: pát 06. lis 2009 20:51:55
Bydliště: Brno


Zpět na ČOV

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron