Hmyzi hotel - hotel pro spamerskou havěť

Čistička odpadních vod. Komentářový spam, astroturfing, aféry, flame.

Hmyzi hotel - hotel pro spamerskou havěť

Příspěvekod berusenka745 » čtv 07. dub 2016 6:10:14

Mate nekdo prosimvam na zahrade hmyzi hotel? Myslim neco takovehoto https://www.odkaz-za-ktery-mi-zaplatili-jsem-spammer chci si poridit a chci se zeptat, podle ceho vybirat, jestli jsou nejake rozdily a jestli treba podle ruzneho materialu se prilaka ruzny hmyz apod. Diky za rady
Uživatelský avatar
berusenka745
nový člen
 
Příspěvky: 1
Registrován: ned 31. led 2016 0:41:47

Re: Hmyzi hotel

Příspěvekod Ivana » ned 10. dub 2016 15:59:09

Něco podobného na zahradě mám, osobně vyrobeného, protože si myslím, že je to lepší než to kupovat. A už vůbec né od firem, které mi tu spamují. Drahá beruško, leť si s tím spamem do peklíčka. Přesouvám do čističky.

Uživatel berusenka745 je spammer. Na mnoha místech na internetu se ptá tu na boty, tu na klávesnici, jinde se věnuje triatlonu anebo vychvaluje posuvné dveře.
Jedná se o klasický příběh spamera, přijde, zaregistruje se, napíše jeden příspěvek s reklamou a už se více neukáže. Jako spamer byla vyhodnocena i jinde.

A samozřejmě zahrajeme fanfáry.
Uživatelský avatar
Ivana
Administrátor
 
Příspěvky: 3362
Registrován: pát 06. lis 2009 20:51:55
Bydliště: Brno

Re: Hmyzi hotel - hotel pro spamerskou havěť

Příspěvekod Misazap » pon 18. dub 2016 9:38:35

šmarjá, oni už neví co spamovat? Hmyzí hotel? Dyť to vyrobí i děti ve školce .. Skoro mi přijde, že díky takovejmto spamerům prakticky umřely všude diskuze .. :-(
Misazap
zasloužilý člen
 
Příspěvky: 154
Registrován: pát 02. dub 2010 13:30:19
Bydliště: Plzeň

Re: Hmyzi hotel - hotel pro spamerskou havěť

Příspěvekod Ivana » pon 18. dub 2016 17:05:07

Takovej hmyzí hotel může stát i přes tři tisíce.
To už stojí za to zaplatit spamera, ten bere za příspěvek okolo 40 Kč.-. Teda to je cena z doby před několika lety, možná se to změnilo. Možná je dneska už levnější si ten spamovací kombajn koupit a spamovat si sám.
Co se týká diskusí - je velmi mnoho diskusí, kde lidé nediskutují, neboť se jedná o nepřetržitou řadu komerčních sdělení, které se vydávají za normální příspěvky.
Uživatelský avatar
Ivana
Administrátor
 
Příspěvky: 3362
Registrován: pát 06. lis 2009 20:51:55
Bydliště: Brno


Zpět na ČOV

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník