Zapůjčení kachny - Indický běžec

Drůbež, kachny a jiné.

Re: Zapůjčení kachny - Indický běžec

Příspěvekod certkotva » pát 19. lis 2010 17:27:51

Ahoj, mám momentálně osm kousků těchto krásných a užitečných kachen. Vzhledem k tomu, že se nám líhnou více kluci než holky, chceme od jara otevřít půjčovnu těchto kachen, kdy půjčováni budou kačeři po dvou nebo třech kusech. Momentálně připravujeme mobilní kachníky a také první test změny prostředí, zatím jen v rámci obce. Více začátkem roku na http://www.indickybezec.webnode.cz Na stránkách je i tel. kontakt.
certkotva
nový člen
 
Příspěvky: 3
Registrován: stř 17. lis 2010 16:24:50

Re: Zapůjčení kachny - Indický běžec

Příspěvekod bobek » pát 19. lis 2010 18:26:18

certkotva: Vítej ve fóru. Jestli bude příští léto bohaté na slimáky jako letos, tak to ti lidi urvou ruce. Teda vlastně kačery.
bobek
zasloužilý člen
 
Příspěvky: 557
Registrován: pát 20. lis 2009 17:57:31
Bydliště: Praha, zahrada v Posázaví

Re: Zapůjčení kachny - Indický běžec

Příspěvekod certkotva » pát 19. lis 2010 23:16:30

Uvidíme, je mi líto se jich zbavit úplně, tak snad to bude fungovat. Alespoň kluci poznaj svět :lol:
certkotva
nový člen
 
Příspěvky: 3
Registrován: stř 17. lis 2010 16:24:50

Re: Zapůjčení kachny - Indický běžec

Příspěvekod Petra » ned 12. čer 2011 9:38:11

Mám zapůjčené dva kačery a zatím samá reklamace - žerou hlavně trávu, neustále se pasou na trávě, do zamulčovaných záhonů občas zabloudí, ale spíš omylem. Neustále zobou trávu nebo odpočívají, nejraději mají jetel plazivý.

Jediná pochvala, že když už omylem zabloudí na záhon plný slimáků, tak toho moc nezničí, neozobávají zeleninu, zralých jahod ani mucovníků si nevšímají.

Byla jsem připravená věnovat jim okrasné malé jezírko k používání, ale nejdřív jsem jim dala malou vaničku, když jsem viděla co za hodinu udělají s voudou ve vaničce tak jsem si to rozmyslela.
Petra
Petra
zasloužilý člen
 
Příspěvky: 206
Registrován: sob 28. lis 2009 21:25:04
Bydliště: Lysá n/L.

Předchozí

Zpět na Výměna zvířat

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků

cron