Muďoul trojlaločný Asimina triloba

Jedlé plody, zejména americké, v poslední době nové.

Hodnocení chuti, 5 je nejlepší

5
0
Žádná hlasování
4
0
Žádná hlasování
3
0
Žádná hlasování
2
0
Žádná hlasování
1
0
Žádná hlasování
Nedá se to jíst
0
Žádná hlasování
Můj organismus to nesnáší
0
Žádná hlasování
 
Celkem hlasů : 0

Re: Muďoul trojlaločný Asimina triloba

Příspěvekod robos » ned 23. led 2011 15:45:26

Ten prvý odkaz uvádza zlé ceny, ukazuje to v CZ ale po kliknutí na obchod sa objaví cena v Eurach takže naozaj stoja 10x viac :(
robos
zasloužilý člen
 
Příspěvky: 136
Registrován: pon 21. čer 2010 9:45:20

Re: Muďoul trojlaločný Asimina triloba

Příspěvekod robos » úte 25. led 2011 19:24:28

Tento rok má asiminu v ponuke aj starkl za 13euro
http://www.starkl.sk/?Esemeny_Id=UW01Z2 ... dxT3pzPQ==
robos
zasloužilý člen
 
Příspěvky: 136
Registrován: pon 21. čer 2010 9:45:20

Re: Muďoul trojlaločný Asimina triloba

Příspěvekod Ivana » úte 25. led 2011 19:31:46

Českej Starkl ten stejnej prodává za 295.- Kč
Uživatelský avatar
Ivana
Administrátor
 
Příspěvky: 3362
Registrován: pát 06. lis 2009 20:51:55
Bydliště: Brno

Re: Muďoul trojlaločný Asimina triloba

Příspěvekod pierro » stř 26. led 2011 0:22:19

Ale Starkl nikde nepíše, že by to bylo roubované.
S úctou Martin.
Uživatelský avatar
pierro
zasloužilý člen
 
Příspěvky: 355
Registrován: pát 20. lis 2009 17:42:36
Bydliště: Náchodsko, Nový Hrádek

Re: Muďoul trojlaločný Asimina triloba

Příspěvekod Ivana » stř 26. led 2011 10:50:27

Je tady někdo komu asiminy už plodí? Kromě Martase.
Uživatelský avatar
Ivana
Administrátor
 
Příspěvky: 3362
Registrován: pát 06. lis 2009 20:51:55
Bydliště: Brno

Re: Muďoul trojlaločný Asimina triloba

Příspěvekod pierro » čtv 27. led 2011 17:47:09

Mám dvou až tříleté semenáče. Zatím bez plodů.
S úctou Martin.
Uživatelský avatar
pierro
zasloužilý člen
 
Příspěvky: 355
Registrován: pát 20. lis 2009 17:42:36
Bydliště: Náchodsko, Nový Hrádek

Re: Muďoul trojlaločný Asimina triloba

Příspěvekod sifu » pon 14. dub 2014 18:12:26

Zdravím a přidávám kontakt na velkého prodejce roubovaných stromků 737250182. Je to pan Matějka a jeho zahrada je asi 20 km od Prahy směrem na Kostelec, Mochov, Jihlavu. Prodává po domluvě. Jirka
sifu
nový člen
 
Příspěvky: 3
Registrován: stř 02. dub 2014 12:52:32

Re: Muďoul trojlaločný Asimina triloba

Příspěvekod Ivana » pát 18. dub 2014 18:25:34

Ve frontě mi tu čeká jeden příspěvek na schválení. Je to první příspěvek od nového uživatele a je to reklama.

Pokud někdo ze členů fóra může doporučit pana Matějku tak ten reklamní příspěvek schválím, pokud ho nikdo nedoporučí tak tu reklamu smažu. Není to jediná reklama tohoto člověka na internetu, ale jako masívní a škodlivý spam jsem to také nevyhodnotila, nevypadá na to, že je profesionální astroturf - spíš vypadá na příležitostného spamírka. Prosím členy fóra o vyjádření co s tím.
Uživatelský avatar
Ivana
Administrátor
 
Příspěvky: 3362
Registrován: pát 06. lis 2009 20:51:55
Bydliště: Brno

Re: Muďoul trojlaločný Asimina triloba

Příspěvekod sifu » stř 23. dub 2014 20:30:27

Milá Ivano. V dobrém úmyslu jsem chtěl dát na vaše forum kontakt na člověka, který mi prodal roubované rostliny, které tady někdo poptával. ( Prodal mi je tedy dost draze, ale rouby drží a rostou. ) O reklamu mi nejde, ale vaše reakce mě zklamala . Sama tam dáváte odkaz na nějaký inzerát. V podstatě mi na tom nezáleží, ale to co píšete je absurdní. Kdybych chtěl dělat reklamu, udělal bych jí sobě a nabýdnul vlastní rostliny, které množím a možná by udělali lidem na fóru radost. S vaším přístupem mám ale dojem, že to nemá smysl. Kontakt tam prosím tedy nedávejte a já si podobné snahy ušetřím pro někoho jiného. Jiří
sifu
nový člen
 
Příspěvky: 3
Registrován: stř 02. dub 2014 12:52:32

Re: Muďoul trojlaločný Asimina triloba

Příspěvekod Ivana » sob 03. kvě 2014 23:57:42

Milý sifu,
občas se najde i nový člen, kdo vloží do svého prvního příspěvku nějaký odkaz s komerčním podtextem (anebo telefonní číslo) v dobrém úmyslu informovat ostatní. Je to ale velmi ojedinělé, jako administrátor jsem zvyklá na to, že takové příspěvky vkládají lidé proto, že za to dostali zaplaceno (platí se 40.- Kč za jeden příspěvek a říká se tomu linkbuilding, budování značky, astroturfing nebo komentářový spam). Takovým chováním jsem zase zklamaná já, neboť toto není reklamní stránka, ale privátní prostor pro sdílení informací a zkušeností. Přeju si, aby cokoliv, co je tady propagováno nebo doporučováno, bylo ověřeno mnou nebo členy fóra, kteří již svůj zájem a dobré úmysly prokázali, tak, abych se za to mohla osobně postavit. Proto jsme tady zavedli pravidlo, že do prvních příspěvků nelze vkládat obsah, který cokoliv doporučuje.
Pravidlo, že nový člen fóra by měl nejprve své dobré úmysly prokázat užitečnými a přínosnými informacemi pro ostatní a teprve pak něco propagovat nebo doporučovat pokládám za smysluplné. Ty máš po internetu několik inzerátů, kde prodáváš různé rostliny a u některých z nich je zcela zřejmé tvoje spojení s tebou doporučovaným pěstitelem. Není mi jasné, jaký je váš vzájemný vztah, tedy jestli tě platí anebo ne. Proto jsem napsala co jsem napsala. A nepoptával je v tomto vlákně nikdo, navíc poslední příspěvek byl tři roky starý. Další dva bodíky pro spamera (versus dobré úmysly), svědčí to totiž o tom, žes to vlákno nečetl.
Uživatelský avatar
Ivana
Administrátor
 
Příspěvky: 3362
Registrován: pát 06. lis 2009 20:51:55
Bydliště: Brno

Předchozí

Zpět na Netradiční ovoce

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků