Určování hmyzu

Fóra, kam můžete poslat fotky hub a hmyzu k určení. Atlasy a klíče na internetu, Poradny kde přinesené druhy určují.

Určování hmyzu

Příspěvekod Ivana » ned 05. zář 2010 0:12:10

Fotografie hmyzu k určení můžete vložit na Entomologické fórum do Všeobecné diskuse pro návštěvníky.
Opět je nezbytné si přečíst požadované údaje pro určení. Pro vložení příspěvku na toto místo nemusíte být na fóru registrovaní. Doporučuji si určený český i latinský název opsat, protože příspěvky jsou po určení smazány (na Damyku určené houby zůstávají a budou zůstávat i určené rostliny tady).
Uživatelský avatar
Ivana
Administrátor
 
Příspěvky: 3362
Registrován: pát 06. lis 2009 20:51:55
Bydliště: Brno

Re: Určování hmyzu

Příspěvekod bobek » pon 03. říj 2011 13:40:36

Nevíte někdo kterej škůdce má na svědomí takhle vyžrané nažky pohanky tatarské ?
Většina úrody byla sežrána ... Předpokládám že se jedná o nějakého hmyzáka, proto
to dávám sem.
Přílohy
bobek
zasloužilý člen
 
Příspěvky: 557
Registrován: pát 20. lis 2009 17:57:31
Bydliště: Praha, zahrada v Posázaví

Re: Určování hmyzu

Příspěvekod vrana » sob 28. pro 2013 18:20:57

já bych to tipl spíše na jeden druh myšice,nebo nějakého ptáka. našel jsem blízko díru do země.Kopal jsem po ní a ona vedla stále dolů, což hraboš polní nedělá.pokračoval jsem a našel spižírnu, kde byly tak dvě hrsti černých semínek lebedy,drobná,snad menší než mák.je to prý jedlé i pro člověka.kdoví čím se naši prapředci živili.
vrana
začátečník
 
Příspěvky: 15
Registrován: stř 18. pro 2013 17:29:17


Zpět na Určování hub a živočichů

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků